Vítejte na stránkách sportovního klubu BADMINTON SHARKS BRNO

Jsme mládežnický badmintonový oddíl. Naším cílem je vést mladé hráče na jejich cestě za sportovními úspěchy tak, aby měli radost ze hry, hráli fair-play a vážili si svého soupeře. Nabízíme svým hráčům pravidelné tréninky, víkendové a letní campy, podporu na turnajích a další doplňkové akce pod vedením kvalifikovaných trenérů. Také jsme nově otevřeli trénink parabadmintonu.

Bojujeme, protože jsme BADMINTON SHARKS

Novinky

04. 11. 2018

Liga dospělých - Letovice

Tým Badminton Sharks zvítězil 7:1.

03. 11. 2018

Kvalifikační U13 Ivančice

7 medailí a 2 postupy na MČR...

01. 11. 2018

Miniturnaj přípravky

Vítězi se stali Eliška Fröhlichová a Kryštof Prchlík.

29. 10. 2018

Mistrovství Evropy

Lukáš Šembera 13. na ME v para-badmintonu.

28. 10. 2018

Turnaj dvouher O BRNĚNSKÉHO „BÓCHAČA“ A BRNĚNSKOU „KOC“

10 žraloků přijelo zabojovat o titul BRNĚNSKÉHO "BÓCHAČA" a BRNĚNSKOU "KOC"

28. 10. 2018

Zrušení tréninků

O podzimních prázdninách v pondělí 29. a v úterý 30. října se tréninky nekonají.

27. 10. 2018

Velká cena města Aše

Max Horák 2. na GPC U13 v Aši. Gratulujeme!

21. 10. 2018

Kvalifikační GPC U15 Jihlava

3x pódium, ale bez postupu na MČR.

Všechny novinky

Kalendář akcí

2018 Neděle 18. 11.

Brno Bohunice - kvalifikační GPC U17

BADMINTON FSpS MU, z.s. pořádá - kvalifikační GPC U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: emailem do středy 14. 11. 2018 reichman@moraviapharm.cz
Propozice: Propozice-kvalifikace-U17-FSPS-18.11.2018.docx

2018 Neděle 18. 11.

Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Skoupá Julie, Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan

U11: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch

U13: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš

2018 Sobota 24. 11.

Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U17

Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U17

zatím bez propozic

Kompletní kalendář akcí

Listopad 2018

Po Út St Čt So Ne
123
OP U17 Brno Líšeň

OP U17 Brno Líšeň

zatím bez propozic

Ivančice GP-C U13 kvalifikační

BC66 Ivančice pořádá GP-C U13 kvalifikační
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 3.11.v 8:00
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: do 31.10.2018 na adresu cirokova.lenka@seznam.cz
Propozice: propozice_gpc_u13_kvalifikacni_ivancice.pdf

4
5678910
Kuklenská - Listopadový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Listopadový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 10. 11. 2018 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 8. 11. 2018 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_10_11_kuklenska.jpg

11
12131415161718
Brno Bohunice - kvalifikační GPC U17

BADMINTON FSpS MU, z.s. pořádá - kvalifikační GPC U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: emailem do středy 14. 11. 2018 reichman@moraviapharm.cz
Propozice: Propozice-kvalifikace-U17-FSPS-18.11.2018.docx

Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Skoupá Julie, Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan

U11: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch

U13: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš

192021222324
Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U17

Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U17

zatím bez propozic

25
Klimkovice - Vánoční turnaj GPE50 U11

Vánoční turnaj GPE50 U11

zatím bez propozic

2627282930