Vítejte na stránkách sportovního klubu BADMINTON SHARKS BRNO

Jsme mládežnický badmintonový oddíl. Naším cílem je vést mladé hráče na jejich cestě za sportovními úspěchy tak, aby měli radost ze hry, hráli fair-play a vážili si svého soupeře. Nabízíme svým hráčům pravidelné tréninky, víkendové a letní campy, podporu na turnajích a další doplňkové akce pod vedením kvalifikovaných trenérů. Také jsme nově otevřeli trénink parabadmintonu.

Bojujeme, protože jsme BADMINTON SHARKS

Novinky

10. 11. 2018

Mini Silesia Cup - Polsko

Lukáš Thor 3. v U11 a Michael Havlíček 5. v U13...

04. 11. 2018

Liga dospělých - Letovice

Tým Badminton Sharks zvítězil 7:1.

03. 11. 2018

Kvalifikační U13 Ivančice

7 medailí a 2 postupy na MČR...

01. 11. 2018

Miniturnaj přípravky

Vítězi se stali Eliška Fröhlichová a Kryštof Prchlík.

29. 10. 2018

Mistrovství Evropy

Lukáš Šembera 13. na ME v para-badmintonu.

28. 10. 2018

Turnaj dvouher O BRNĚNSKÉHO „BÓCHAČA“ A BRNĚNSKOU „KOC“

10 žraloků přijelo zabojovat o titul BRNĚNSKÉHO "BÓCHAČA" a BRNĚNSKOU "KOC"

28. 10. 2018

Zrušení tréninků

O podzimních prázdninách v pondělí 29. a v úterý 30. října se tréninky nekonají.

27. 10. 2018

Velká cena města Aše

Max Horák 2. na GPC U13 v Aši. Gratulujeme!

Všechny novinky

Kalendář akcí

2018 Neděle 18. 11.

Brno Bohunice - kvalifikační GPC U17

BADMINTON FSpS MU, z.s. pořádá - kvalifikační GPC U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: emailem do středy 14. 11. 2018 reichman@moraviapharm.cz
Propozice: Propozice-kvalifikace-U17-FSPS-18.11.2018.docx

2018 Neděle 18. 11.

Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9 Dívky: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Ženatá Tereza, Fedorková Michaela

U9 Chlapci: Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan, Borovička Šimon

U11 Dívky: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Skoupá Julie, Fliglová Klára

U11 Chlapci: Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch, Foukal Ondřej, Opletal Jakub

U13 Dívky: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Hrešková Emma Marie, Rubášová Zuzana, Fliglová Nela, Daněčková Lucie, Kovaříková Anežka, Ella Klačanská, Lívia Klačanská, Doubková Veronika

U13 Chlapci: Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš, Důbrava Vojtěch

2018 Sobota 24. 11.

Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U13 a U17

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U13 a U17 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

Kompletní kalendář akcí
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
Kuklenská Řijnový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Řijnový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 14. 10. 2018 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 12. 10. 2018 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice:  JC.png

15161718192021
GPC U15 kvalifikační - Jihlava

GPC U15 kvalifikační - Jihlava

222324252627
Aš - Turnaj U11, U13, U15

Badminton VK Aš pořádá Turnaj U11, U13, U15
Disciplíny:
dvouhra chlapců U 11 a dvouhra dívek U11
dvouhra chlapců U 13 a dvouhra dívek U13
dvouhra chlapců U 15 a dvouhra dívek U15
Termín konání: 27.10.v 8:00
Místo konání: sportovní hala Aš, ulice Gustava Geipela 11, Aš.
Přihlášky: nejpozději do 24.10. na info@badmintonvkas.cz

Propozice: 2018_As_U11-U12-U13-U14-U15-U16.pdf

Kladno GPC - U13

Badminton Club Kladno pořádá Turnaj GPC-U13

Disciplíny: dvouhra chlapců a dívek

Termín konání: 27. 10. 2018 v 8:30

Místo konání: hala BaC Kladno, Wolkerova 2771, Kladno

Přihlášky: do 25.10 2018 do 20.00hod na badmintonkladno@seznam.cz, tel.:602256072

Propozice: kladno_u13_27_10_2018.pdf

28
Most - Future talent U11

Future talent U11
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 28.10.v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: nejpozději do 26.10. na seper.stars@centrum.cz
Propozice: future_talent_u11.pdf

Aš - Turnaj U12, U14, U16

Badminton VK Aš pořádá Turnaj U12, U14, U16
Disciplíny:
dvouhra chlapců U 12 a dvouhra dívek U12
dvouhra chlapců U 14 a dvouhra dívek U14
dvouhra chlapců U 16 a dvouhra dívek U16
Termín konání: 28.10.v 8:00
Místo konání: sportovní hala Aš, ulice Gustava Geipela 11, Aš.
Přihlášky: nejpozději do 24.10. na info@badmintonvkas.cz
Propozice: 2018_As_U11-U12-U13-U14-U15-U16.pdf

SKP Kometa - O brněnského Bouchača a Koc

SKP Kometa Brno pořádá turnaj O brněnského Bouchača a Koc
Disciplíny:
dvouhra chlapců U 11 a dvouhra dívek U11
dvouhra chlapců U 13 a dvouhra dívek U13
dvouhra chlapců U 15 a dvouhra dívek U15
Termín konání: 28. 10. 2018 v 8:15
Místo konání: hala badminton Líšeň, Areál Zetor, Brno, Úlehlova 3050/6
Přihlášky: na email kometabadec@seznam.cz do 24.10.2018 omezený počet účastníků
Propozice: 238-big.jpg

293031