Vítejte na stránkách sportovního klubu BADMINTON SHARKS BRNO

Jsme mládežnický badmintonový oddíl. Naším cílem je vést mladé hráče na jejich cestě za sportovními úspěchy tak, aby měli radost ze hry, hráli fair-play a vážili si svého soupeře. Nabízíme svým hráčům pravidelné tréninky, víkendové a letní campy, podporu na turnajích a další doplňkové akce pod vedením kvalifikovaných trenérů. Také jsme nově otevřeli trénink parabadmintonu.

Bojujeme, protože jsme BADMINTON SHARKS

Novinky

05. 05. 2019

Victor Czech Para-Badminton Open 2019

Připravujeme III. ročník turnaje pro vozíčkáře...

16. 04. 2019

Příprava před Německem

14 hráčů využilo přípravný herní camp před turnajem v Berlíně...

13. 04. 2019

Finále ligy dospělých

Po výhře 8:0 nad Hustopečemi si náš tým zajistil postup do V. ligy.

06. 04. 2019

GPC U15 Ivančice

Verča Doubková a její mladší spoluhráči se mohli porovnat s kategorií U15...

01. 04. 2019

Dotace od města Brna

Statutární město Brno přidělilo našemu klubu dotaci na činnost v oblasti badmintonu a para-badmintonu.

31. 03. 2019

GPC U13 Tuřany

Žraloci  v Tuřanech vycenili zuby ...

30. 03. 2019

Storge Trophy Tour 2.kolo Brno

Žraloci vybojovali pro domácí tým 4 medaile, ale hlavně se všichni dobře bavili a užili si kvalitně zajištěný turnaj.

24. 03. 2019

GPC U13 Kladno

Max a Toník dobyli Kladno...

Všechny novinky

Kalendář akcí

2019 Sobota 27. 04.

GPC U15 Plzeň

Západočeský badmintonový svaz pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 27. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: tělocvična 25.ZŠ – Chválenická 17, Plzeň – 6 kurtů
Přihlášky: přihlášky zasílejte do 25.4. (čtvrtek) do 23:59 na email: zpcbadminton@centrum.cz
Propozice: turnaj_gpc_u15_plzen_27.4.2019.pdf

2019 Sobota 27. 04.

GPC U15 Holice

Badmintonový klub DDM HOLICE pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 27. 4. 2019 v 8:30
Místo konání: Holice v Čechách, Městská Hala
Přihlášky: Do23.4.2019 na e-mail: mpacovsky@tiscali.cz včetně (včetně přihlášení dvojic do deblů a mixu) Startovní listina bude zveřejněna 25.4.2019 na tournamentu
Propozice: gpc_u15_27.4.2019_holice.pdf

2019 Neděle 28. 04.

GPC - U15 Praha Stodůlky

BK Arion Praha pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 28. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 22. 4.2019 na adresu: https://nominace.bkarionpraha.cz/VerejneTurnaje
Propozice: gpc_u15_letak_Stodulky.pdf

Kompletní kalendář akcí

Listopad 2018

Po Út St Čt So Ne
123
OP U17 Brno Líšeň

OP U17 Brno Líšeň

zatím bez propozic

Ivančice GP-C U13 kvalifikační

BC66 Ivančice pořádá GP-C U13 kvalifikační
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 3.11.v 8:00
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: do 31.10.2018 na adresu cirokova.lenka@seznam.cz
Propozice: propozice_gpc_u13_kvalifikacni_ivancice.pdf

4
5678910
Kuklenská - Listopadový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Listopadový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 10. 11. 2018 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 8. 11. 2018 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_10_11_kuklenska.jpg

11
12131415161718
Brno Bohunice - kvalifikační GPC U17

BADMINTON FSpS MU, z.s. pořádá - kvalifikační GPC U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: emailem do středy 14. 11. 2018 reichman@moraviapharm.cz
Propozice: Propozice-kvalifikace-U17-FSPS-18.11.2018.docx

Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9 Dívky: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Ženatá Tereza, Fedorková Michaela

U9 Chlapci: Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan, Borovička Šimon

U11 Dívky: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Skoupá Julie, Fliglová Klára

U11 Chlapci: Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch, Foukal Ondřej, Opletal Jakub

U13 Dívky: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Hrešková Emma Marie, Rubášová Zuzana, Fliglová Nela, Daněčková Lucie, Kovaříková Anežka, Ella Klačanská, Lívia Klačanská, Doubková Veronika

U13 Chlapci: Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš, Důbrava Vojtěch

192021222324
Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U13 a U17

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U13 a U17 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

25
Klimkovice - Vánoční turnaj GPE50 U11 a U15

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U11 a U15 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ (U11 pouze dvouhra)
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

2627282930