Vítejte na stránkách sportovního klubu BADMINTON SHARKS BRNO

Jsme mládežnický badmintonový oddíl. Naším cílem je vést mladé hráče na jejich cestě za sportovními úspěchy tak, aby měli radost ze hry, hráli fair-play a vážili si svého soupeře. Nabízíme svým hráčům pravidelné tréninky, víkendové a letní campy, podporu na turnajích a další doplňkové akce pod vedením kvalifikovaných trenérů. Také jsme nově otevřeli trénink parabadmintonu.

Bojujeme, protože jsme BADMINTON SHARKS

Novinky

19. 07. 2019

Dotace od města Brna

Magistrát statutárního města Brna podpořil náš klub finanční dotací.

08. 07. 2019

Nábor trenérů

Hledáme nové trenéry z řad závodních hráčů. Trenérské zkušenosti vítány.

01. 07. 2019

Shrnutí sezóny 2018/2019

Letos se podařilo vyhrát přes 190 medailí, odtrénovat nově 8 tréninkových skupin, 3 hráčům propracovat mezi top 10 v republikovém žebříčku U13, dosáhnout na 2. místo v republikovém žebříčku (Míša Havlíček), postoupit do V. ligy dospělých, 11 startů na MČR, 65. místo na světovém žebříčku v para-badmintonu (Lukáš Šembera) a mnoho dalšího... Děkujeme všem!

 

30. 06. 2019

10 zlatých pravidel pro rodiče

Český badmintonový svaz navrhl 10 zlatých pravidel i pro rodiče.

23. 06. 2019

Školení trenérů

Michael Bauer na školení minibadmintonu...

21. 06. 2019

Racquets Youth Cup 2019 Púchov

Z mezinárodního turnaje v Púchově jsme si přivezli 13 medailí...

18. 06. 2019

Postavení hráčů na republikovém žebříčku

S koncem sezóny se nabízí ohlédnout za umístěním na republikovém žebříčku...

15. 06. 2019

GPC U13 Český Těšín

Adam Štěpek bodoval na GPC U13 v Českém Těšíně.

Všechny novinky

Kalendář akcí

Kompletní kalendář akcí
Po Út St Čt So Ne
12
GPC-U15 Brno

FSPS MU Brno pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Hala FSPS MU, Brno

Přihlášky: do 27.2.2019 do 12 hod na reichman@moraviapharm.cz 
Propozice:  propozice2.GP_C_U_15_2019-FSPS.doc

GPB - U13 Praha Hamry

SK Hamr – oddíl badmintonu pořádá - GPB - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 2.- 3. 3. 2019 v 9:00
Místo konání: sportovní areál HAMR–Štěrboholy (12 kurtů), adresa: U školy 430, Praha 10

Přihlášky: do 18.2. on-line https://nominace.hamrpraha.cz/publicEvent?id=34
Propozice: gpb_u13_hamr-sterboholy.pdf

3
45678
Praha Jeremi Open U9 U11 a U13

Jeremi Sport pořádá otevřený turnaj Jeremi Open U9, U11 a U13
Disciplíny: švýcar (min 5 kol)
Termín konání: 9. 3. 2019 v 12:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 4.3. na https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_propozice_open.pdf

910
GPC U17 Chropyně

TJ Chropyně pořádá GPC U17
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 10. 3. 2019 v 8:00
Místo konání: Tělocvična TJ Chropyně: Hanácké náměstí 552, Chropyně
Přihlášky: do 6.3. 2019 do 18:00 na email smidus@seznam.cz
Propozice: propozice2.gp_c_u_17_2019_chropyne.pdf

Para-Badminton Camp

BS Brno pořádá Para-Badminton Camp
Termín konání: 10. 3. 2019 v 9:30
Místo konání: sportovní centrum Fit4All v Novém Lískovci, Brno, Chironova 8
Přihlášky: emailem na p.grycova@centrum.cz
Propozice: Para-badminton camp 2019 A4.jpg

111213141516
GPD U13 Karlovy Vary

TJ Slovan Karlovy Vary pořádá - GPD U13
Disciplíny: dvouhra chlapci, dvouhra dívky
Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Badminton aréna, Slovenská 2021/5a, 360 01 Karlovy Vary – 6 kurt
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: propozice_gpd_u13_miniton_u11_16.3.2019.pdf

Badminton Velké Pavlovice Open

BADMINTON VELKÉ PAVLOVICE OPEN 2019
Kategorie: U12 a U16

Disciplíny: švýcar
Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala ZŠ Velké Pavlovice, nám. 9. května 46/2 (vchod z ulice Hlavní)
Přihlášky: na email: info@badminton-vp.cz
Propozice: 2019-03-Badminton-VP-Open.pdf

Turnaj O Pohár rytíře Vítka - U9, U11, U13 a U15

B.O. Chance a Ridera Sport Team pořádá - turnaj O Pohár rytíře Vítka
Kategorie: U9, U11, U13 a U15

Disciplíny: švýcar 5 až 6 kol
Termín konání: 16. 3. 2019 v 9:15
Místo konání: Hala Ridera Sport, Závodní 2885/86, 706 02 Ostrava Vitkovice
Přihlášky: do středy před konáním turnaje na email r.cabova@seznam.czmarketing@vsenabadminton.cz
Propozice:  propozice_-_turnaj-RYTIRE-VITKA-16_2_2019-724x1024.jpg

GPC U13 Most

Badmintonový klub Super Stars Mostpořádá - serii GPC U13 Challenge Cup
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: gpcu13challengecup_0.pdf

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice:  prip2019_propozice_ck_190316.pdf

17
181920212223
Orlova GPC U15

SmBaS a TJ Orlová – Lutyně, z.s. pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala Gymnázia v Orlové - Lutyni 49°52'21.103"N, 18°25'30.851"E
Přihlášky: zasílejte na: badminton-orlova@seznam.cz  Jan Tobola (725 614 142)
Propozice: Orlova_gp_c_u15_otevreny_2019.pdf

Liberec GPC U15

Badmintonový klub Technické univerzity v Liberce pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 3. 2019 v 8:30
Místo konání: horní hala TU v Liberci, Na Bohdalci 715 (4 kurty)
Přihlášky: do úterý 19. 3. 2019 do 23,59 hod. na email: slatinsky@ulesa.com
Propozice: Lib_gpc_open_u15.pdf

Tábor GPD U15

SK Badminton Tábor pořádá - GPD U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor –tělocvična – nová hala Náměstí Františka Křižíka 860
Přihlášky: e-mailem na libor.kaderavek@seznam.cz do pondělí 18.3.2019 do 24.00 hod
Propozice: gpd_u15_p190323_ta.pdf

Hradec Králové U9 U11 a U13

TJ Montas Badminton pořádá - Dětský turnaj  (minibadminton)
Kategorie: U9, U11 a U13

Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 23. 3. 2019 v 9:15
Místo konání: hala TJ Montas, ul. Pražská třída 581/80, Hradec Králové
Přihlášky: do čtvrtka 21.3. 2019 na adresu:zdenastepova@seznam.cz
Propozice: detsky_23.3.2019.pdf

B.O. Chance a Ridera Sport Team pořádá - turnaj O Pohár rytíře Vítka
Kategorie: U9, U11, U13 a U15

Disciplíny: švýcar 5 až 6 kol
Termín konání: 16. 3. 2019 v 9:15
Místo konání: Hala Ridera Sport, Závodní 2885/86, 706 02 Ostrava Vitkovice
Přihlášky: do středy před konáním turnaje na email r.cabova@seznam.czmarketing@vsenabadminton.cz
Propozice:  propozice_-_turnaj-RYTIRE-VITKA-16_2_2019-724x1024.jpg

BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU

Město Velké Pavlovice ve spolupráci s místními spolky, s podporou Gymnázia Velké Pavlovice, Základní školy Velké Pavlovice, sponzorů a skupinky běžeckých nadšenců pořádá, 4. ročník závodu BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU

Propozice: beh-o-velkopavlovickou-merunku-2019-propozice.pdf

24
252627282930
Storge Trophy Tour - Brno

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 30. 3. 2018 v 8:30
Místo konání: badmintonová hala Sprint, Sportovní 2A, Brno – Královo Pole, 49.2137031N, 16.6099511E
Přihlášky: elektronicky do 27. 3. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Martin Ondra, Martin Řepka, Kryštof Moravec, Jakub Jašek, Karel Vahalík, Gabriel Trkan, Onřej Foukal, Lukáš Thor, Daniel Prstek, Šimon Horák, Rupp Vojtěch, Richard Pelinka

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Julie Konigova, Eliška Frohlichová, Michaela Fedorková, Tereza Ženatá, Anna Vavrečková, Karolína Axmanová, Apolenka Jelínková, Maichaela Janíčková, Eliška Veselá, Lada Vlašicová, Emílie Skřivánková, Livia Klačanská

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, Dan Řepka, Petr Ondra, Michael Havlíček, Adam Štěpek, Jan Vrtek, Jan Maršálek, Patrik Melcher, Adam Kurfurst, (Lukáš Thor, Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Bára Pokorná, Zuzana Rubášová, (Nicol Piterková)

31
Tuřany GPC U13

TJ Sokol BC RSC Brno Tuřany pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 31. 3. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, ulice Měšťanská 23, Brno – Tuřany
Přihlášky: do pondělí 25. 3. 2019 do 24.00 hod. pouze na e-mail: j.nezvalova@centrum.cz; v kopii marcela@bcrsc.cz
Propozice: Turany_propozice_GPC_O_U_13_březen_2019.doc