SKP Kometa - O brněnského Bouchača a Koc

2017 Pátek 27. 10.

SKP Kometa Brno pořádá 4. ročník turnaje O brněnského Bouchača a Koc
Disciplíny:
dvouhra chlapců U 11 a dvouhra dívek U11
dvouhra chlapců U 13 a dvouhra dívek U13
dvouhra chlapců U 15 a dvouhra dívek U15
Termín konání: 27. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: hala badminton Líšeň, Areál Zetor, Brno, Úlehlova 3050/6
Přihlášky: na email kometabadec@seznam.cz do 24.10.2017 omezený počet účastníků
Propozice: plakát.pdf

Po Út St Čt So Ne
1
234567
GP-E Šumperk U11

BK Šumperk pořádá Turnaj GP E U11
Disciplíny: dvouhry a čtyřhry chlapců a dívek
Termín konání: 7. 10. 2017 v 8:30
Místo konání: hala OA v Šumperku, Hlavní třída 31
Přihlášky: zasílejte ve vyplněném formuláři do pondělí 2.10.2017 na e-mail: badminton.spk@seznam.cz
Propozice: gpe50_u11_sumperk_propozice.pdf

GP-C U15 Přerov

SK Badminton Přerov, z.s. pořádá otevřený Turnaj GP C U15
Disciplíny: Dvouhra dívky, dvouhra kluci, smíšená čtyřhra, čtyřhra dívky, čtyřhra kluci (ročníky 2004 a mladší)
Termín konání: 7. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: Badminton Aréna, Denisova 9, Přerov
Přihlášky: E-mailem do naplnění kvóty 32 kluků a 32 dívek nejpozději do 5.10.2017, 23:59 hod., pro přijetí do soutěže rozhoduje datum obdržení přihlášky
Propozice: Prerov_propozice-gpcu15.pdf

SK Brno Slatina GP C U13

SK Brno Slatina, z. s. pořádá Turnaj GP C U13
Disciplíny: dvouhry a čtyřhry chlapců a dívek, smíšená čtyřhra
Termín konání: 7. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: X – Aréna, Badmintonová hala Brno – Slatina, Tuřanka 55
Přihlášky: Do 5. 10. 2017 na adresu ladislav.vorel@centrum.cz, odkaz na stažení formuláře: http://www.badec.cz/wp-content/form13.docx
Propozice: propozice_turnaj_gpcu13_open_brno.pdf

8
Talentliga - otevřený turnaj družstev U13

Badminton Rychnov nad Kněžnou pořádá Otevřený turnaj družstev U13
Disciplíny: Družstva U13
Termín konání: 8. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: v tělocvičně gymnázia F. M. Pelcla vchod z ulice Na Drahách, GPS: 50°9'45.237"N, 16°16'48.111"E
Přihlášky: do neděle 1.10.2017 - 3.kolo na adresu: manasekp@volny.cz tel: 725 951 090
Propozice: Talentliga družstva U13 2017-3.kolo.docx

Kladno celostátní turnaj U9, U10 a U11

Badminton Club Kladno pořádá Celostátní turnaj jednotlivců
Kategorie: dvouhry U9, U10, U11
Termín konání: 8.10. v 8:30
Místo konání: hala BaC Kladno Wolkerova 2771
Přihlášky: 6.10. 2017 do 20.00hod badmintonkladno@seznam.cz tel.:602256072
Propozice: propozice_open_kladno_u9_10_11_8.10.2017.pdf

91011121314
OP U15 Zetor

SKP Kometa Brno RS badminton pořádá Oblastní přebor U 15 SKP Kometa Brno

Disciplíny: U15 - DM, DŽ, ČM, ČŽ, SČ
Termín konání:
14. 10. 2017 vždy v 8:00
Místo konání:
Hala Badminton-Líšeň, areál bývalého Zetoru, Úlehlova 3050/16
Přihlášky:
pouze na email kometabadec@seznam.cz , do čtvrtka 12.10.2017, přihláška bude potvrzena emailem. Počet účastníku omezen.
Propozice: 201-big.jpg

15
ČeskoBudějovické přípravky

T.J. Sokol České Budějovice oddíl badmintonu pořádá Turnaj Českobudějovické přípravky
Právo účasti: všichni hráči narozeni 2007, 2008, 2009 i mladší bez omezení – 3 kategorie. Hrát se bude jen dvouhra.
Termín konání: 15. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: Sokolovna u plovárny ,Sokolský ostrov Č. Budějovice, příjezd je z Reslovy ul.
Přihlášky: Předběžné přihlášky, prosím, zasílejte e-mailem do pátka 13.10.2017 do 14.00 hod. R. Vokounovi
Propozice: pripravky_p171015_cb.pdf

Výlet s úklidem lesa

Badminton Sharks Brno pořádá Výlet s úklidem lesa v rámci projektu 72hodin.cz
Kategorie: všechny žraločí, včetně příbuzných a přátel
Termín konání: 15.10.2017

Místo konání: Soběšice, U Jezírka – Soběšice – Mokrá Hora (červená turistická značka)

Přihlášky: na chovancovab@centrum.cz

Sraz: 9:00 na konečné tramvaje č. 5 Štefánikova čtvrť (odjezd autobusem č.57 v 9:15)

S sebou si vezměte teplé oblečení, svačinu, pití, 2 jízdenky či šalinkartu, igelitový pytel na odpadky a doporučuji i pracovní rukavice.

Návrat: kolem 15:00 na nádraží v Králově Poli

Propozice

Přihlášení: Tom Voves, Bára a Matěj a Markétka Chovancovi, Luki Kurdiovský, Dominik Číp, Tobi Košuta, Lukáš a Alice Thorovi, Jan Brabec, Vendelín Vybíral, Marek a Honza Fuchsovi, Eliška Crháková, Ondra Valouch, Matyáš a Nora Rotterovi, Jonáš a Adam Oberajtrovi, Kačka Davídková, Stela Elznerová, Martin Marinov

161718192021
GPC U13 Šumperk

Badminton klub Šumperk pořádá GP C U 13
Disciplíny: dvouhry, čtyřhry, smíšená čtyřhra
Termín konání: 21. 10. 2017 v 8:30
Místo konání: hala Obchodní Akademie v Šumperku, Hlavní třída 31
Přihlášky: zasílejte ve vyplněném formuláři do pondělí 16.10. 2017 na e-mail: badminton.spk@seznam.cz
Propozice: sumperk_21_10_17.pdf

Lužiny Open U9, U11 a U13

Aktiv Lužiny oddíl badmintonu pořádá Otevřený turnaj kategorií U9,U11 a U13
Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 21. 10. 2017 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: marcel@tenis-luziny.cz, přihlášky budou potvrzovány v pořadí dle data zaslání
Propozice: luzinyopen.pdf

OP U17 Ivančice

21. nebo 22. 10. 2017

Para-badminton camp

Badminton Sharks Brno pořádá Para-badminton camp

Kategorie: bez věkového omezení
Termín konání: 21.-22.10. 2017
Místo konání: Centrum Fit4All, Chironova 8, Brno - Nový Lískovec
Přihlášky: do 10.10.2017 na p.grycova@centrum.cz, 725 048 138
Propozice: leták para-badminton camp 2017

22
Kuklenska Říjnový junior cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Říjnový Junior Cup

Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 22.10. 2017 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 22.9.2017 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_22_10_kuklenska.jpg

2324252627
SKP Kometa - O brněnského Bouchača a Koc

SKP Kometa Brno pořádá 4. ročník turnaje O brněnského Bouchača a Koc
Disciplíny:
dvouhra chlapců U 11 a dvouhra dívek U11
dvouhra chlapců U 13 a dvouhra dívek U13
dvouhra chlapců U 15 a dvouhra dívek U15
Termín konání: 27. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: hala badminton Líšeň, Areál Zetor, Brno, Úlehlova 3050/6
Přihlášky: na email kometabadec@seznam.cz do 24.10.2017 omezený počet účastníků
Propozice: plakát.pdf

28
Velká cena města Aše U11, 13, 15

Badminton VK AŠ pořádá Otevřený turnaj kategorií U11,U13 a U15
Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 28. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Aš, ulice Gustava Geipela 11
Přihlášky: nejpozději do 24.10. na info@badmintonvkas.cz
Propozice: As.pdf

GPC O U19 Chropyně

28. nebo 29. 10. 2017

29
Velká cena města Aše U12, 14, 16

Badminton VK AŠ pořádá Otevřený turnaj kategorií U12,U14 a U16
Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 29. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Aš, ulice Gustava Geipela 11
Přihlášky: nejpozději do 24.10. na info@badmintonvkas.cz
Propozice: As.pdf

3031