Czech Para-Badminton Open

2018 Sobota 05. 05.

Badminton Sharks Brno pořádá mezinárodní turnaj Czech Para-Badminton Open

Kategorie: WH1, WH2 (dívky, chlapci, ženy, muži)
Termín konání: 5.5. 2018 10:30 - 16:00
Místo konání: Sportovní hala Rousínov
Přihlášky: do 30.4. na p.grycova@centrum.cz, 00420725048138
Propozice: Czech Para-Badminton Open

Po Út St Čt So Ne
1
2345
Laser Game

Laser Game - pro všechny

 

Přihlášení: Kačka Davídková, Gábík Trkan, Amálka Trkanová, Apolenka Jelínková

18:40 - Maruška, Luki Hamr, Tobi, Vendelín, Patrik Raab, Miky, Jáchym, Ondra Jelínek

19:00 - Luki Hamr, Jácham a Patrik Juřicovi, Patrik Raab, Miky Dojiva, Ondra Jelínek, Matyáš Rotter, Marek Fuchs, Luki Thor, Matěj Chovanec

Vzhledem k zájmu možná děti přihlášené na dvě hry pustíme pouze na jeden termín, určitě upřesním mailem

 

67
Kuklenská Dubnový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Dubnový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 7. 4. 2018 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 5. 4. 2018 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_7.4.jpg

Postupové GPC U17 Jihlava

7. nebo 8. dubna 2018

8
Kladno U9, U10, U11

Badminton Club Kladno pořádá Turnaj U9, U10 a U11

Termín konání: 8. 4. 2018 v 8:30

Místo konání: hala BaC Kladno, Wolkerova 2771, Kladno

Přihlášky: do 5.4 2018 do 20.00hod na badmintonkladno@seznam.cz, tel.:602256072

Propozice: kladno_u9_10_11_2018.pdf

910111213
Radotín Cup U8 - U15

13. - 15. 4. 2018

 

Přihlášení : Veronika Doubková, Gabriel trkan, Amálka Trkanová, Tobiáš Košuta, Patrik Raab, Lukáš Thor, Matěj Chovanec, Markéta Chovancová, Vendelín Vybíral, Veronika Kulhavá, Adam štěpek, Stanislav Langášek, Apolenka Jelínková, Velké Pavlovice 5 dětí

14
Aš MINITON OPEN U9, U10, U11

Badminton VK AŠ pořádá Turnaj Aš MINITON OPEN U9, U10, U11
Kategorie: ročníky 2008 (U11), 2009 (U10), 2010 (U9) a mladší
Termín konání: 14. 4. 2018 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11
Přihlášky: nejpozději do 11.4. na adresu info@badmintonvkas.cz
Propozice: as_miniton_open_u9_u10_u11.pdf

15
Kometa Brno Otevřené GPC U13

SKP Kometa Brno RS badminton pořádá GPC - U13 - open
Disciplíny: DM, DŽ, ČM, ČŽ, SČ
Termín konání: 15. 4. 2018 v 8:00
Místo konání: Hala Badminton-Líšeň, areál bývalého Zetoru, Úlehlova 3050/16 (areál Zetoru)
Přihlášky: do čtvrtka 12.4.2018 pouze na email kometabadec@seznam.cz , pozor omezený počet účastníků
Propozice: KometaBrnoGPC13-15-4-18.jpg

161718192021
SKP Kometa Brno Miniton U9 a U11

SKP Kometa Brno pořádá Komeťácký péřáček - MINITON U 9 a U 11
Kategorie: U9 a U11
Termín konání: 21. 4. 2018 v 8:15
Místo konání: Hala Badminton-Líšeň, areál bývalého Zetoru, Úlehlova 3050/16 (areál Zetoru)
Přihlášky: pouze na email kometabadec@seznam.cz , do čtvrtka 19.4.2018
Propozice: Kometácký pérácek.pdf

22
Storge Trophy Tour - Rousínov

Badminton Sharks Brno pořádá čtvrtý turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie: děti ročníku 2005 a 2006. Děti mladší přijímáme nejdříve 14 dnů před konkrétním kolem
Termín konání: 22. 4. 2018 v 8:30
Místo konání:  sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: elektronicky do 18.4.2018 na email: brnosharks@gmail.com.
Propozice: se dočtete zde.

232425262728
Otevřené GPC U17 Brno Tuřany

28. nebo 29. dubna 2018

29
30