Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

2018 Neděle 18. 11.

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9 Dívky: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Ženatá Tereza, Fedorková Michaela

U9 Chlapci: Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan, Borovička Šimon

U11 Dívky: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Skoupá Julie, Fliglová Klára

U11 Chlapci: Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch, Foukal Ondřej, Opletal Jakub

U13 Dívky: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Hrešková Emma Marie, Rubášová Zuzana, Fliglová Nela, Daněčková Lucie, Kovaříková Anežka, Ella Klačanská, Lívia Klačanská, Doubková Veronika

U13 Chlapci: Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš, Důbrava Vojtěch

Po Út St Čt So Ne
123456
789101112
U9,U11, U13 a U15 - Želechovice nad Dřevnicí

SK Vsetín a ŠSK při ZŠ Želechovice pořádá - turnaj Rakeťák

Disciplíny: DD, DCH

Kategorie: U9,U11, U13 a U15
Termín konání: 12.1. 2019 v 9:00
Místo konání: Želechovice nad Dřevnicí
Přihlášky: viz propozice
Propozice: Rakeťáka_12_1_2019.jpg

GPC U13 FSPS MU Brno

FSPS MUBrno pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 12.1. 2019 v 8:30
Místo konání: sportovní hala FSPS MU Brno, Kamenice 753/5 4 kurty
Přihlášky: do 7.1.2019 na adresu: reichman@moraviapharm.cz
Propozice: propozice-GPC-U-13-FSPS.pdf

13
141516171819
GPD - U13 Ústí nad Labem

TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá - GPD - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 19.1. v 8:30
Místo konání: Hala UJEP, Resslova 5903, 400 01 Ústí nad Labem – Klíše (GPS 50.666079, 14.020559), 9 kurtů
Přihlášky: 15.1.2019 23.59 hodin na adresu michala_krejci@kb.cz
Propozice: propozice_gpd_u13_19012019_0.pdf

GPC - U15 Velké Pavlovice

Badminton SVČ Velké Pavlovice pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 19.1. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala ZŠ Velké Pavlovice, nám. 9. května 46/2 (vchod z ulice Hlavní)
Přihlášky: do 16.1.2019 na adresu: turnaje@badminton-vp.cz
Propozice: gpc_u15_v_badmintonu_vp.pdf

Kuklenská Zimní Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Zimní Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 19. 1. 2019 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 17. 1. 2019 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice:  turnaj_deti_10_11_kuklenska.jpg

20
Storge Trophy Tour - Podolí

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší
Termín konání: 20. 1. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Podolí, Podolí č. p. 470, 664 03
Přihlášky: elektronicky do 16. 1. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Lukáš Thor, Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Ondřej Foukal, Gabriel Trkan, Tobiáš Košuta

U12 dívky - Michaela Fedorková, Tereza Ženatá, Julie Konigová, Markéta Chovancová, Apolena Jalínková, Nicol Piterková, Nina Leciánová, Lívia Klačanská, Viktorie Kmentová

U14 chlapci - Lukáš Vaněk, Šimon Klecer, Jan Vrtek, Michael Havlíček, Max Horák, Křivka David, Jurča Filip, Daniel Filip, Marek Fuchs, (Lukáš Thor, Matěj chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Ela Vojtíšková, Terezie Vraštilová, Markéta Dobešová, Petra Říhovská, Tereza Kmentová, Hana Vašatová, Ella Klačanská

212223242526
GPC-U13 Praha

BK Arion Praha pořádá - GPC - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 26.1. v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 23.1.2019 na https://nominace.bkarionpraha.cz/VerejneTurna
Propozice: gpcu13_Praha.pdf

Deskohraní - MISTROVSTVÍ BOŘETIC 2019 v Osadnících z Katanu

Deskohraní - MISTROVSTVÍ BOŘETIC 2019 v Osadnících z Katanu

Pořadatel: Obec Bořetice
Termín: sobota 26. ledna 2019
Místo: Kulturní dům Bořetice Soutěžní hra: Osadníci z Katanu
Právo startu: kdokoliv od 8 let – 99 let !! předpokládá se základní znalost hry „Osadníci z Katanu"

Propozice: Propozice-Deskohrani-Boretice-26-01-2019.pdf

1. GPA - U13 Aš

Badminton VK Aš pořádá - 1. GPA - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 26.1. - 27. 1 2019 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11 GPS: 50.2202356N, 12.1864731E
Přihlášky: do 14.1.2019 na adresu: zpcbadminton@centrum.cz  a v kopii info@badmintonvkas.cz
Propozice: propozice_gpa_u13_2019.pdf

27
28293031