Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

2018 Neděle 18. 11.

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9 Dívky: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Ženatá Tereza, Fedorková Michaela

U9 Chlapci: Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan, Borovička Šimon

U11 Dívky: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Skoupá Julie, Fliglová Klára

U11 Chlapci: Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch, Foukal Ondřej, Opletal Jakub

U13 Dívky: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Hrešková Emma Marie, Rubášová Zuzana, Fliglová Nela, Daněčková Lucie, Kovaříková Anežka, Ella Klačanská, Lívia Klačanská, Doubková Veronika

U13 Chlapci: Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš, Důbrava Vojtěch

Po Út St Čt So Ne
123456
Praha GPD U13

SK Jeremi pořádá - GPD U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 6. 4. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI Sport, Jeremiášova 2571/2, Praha XIII
Přihlášky: do 1.4. 2019 pres online system https://nominace.jeremi.ct/verejneturnaje
Propozice: gpd_u13_duben.pdf

Klimkovice GPC U13 a U17

TJ Sokol Klimkovice pořádá 15. ročník přeboru Klimkovic a MS Župy ČOS Open 2019
Disciplíny: DD, DCH - vyřazovacím způsobem na dvě porážky
Termín konání: 6. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: Tělocvičny ZŠ Klimkovice, Vřesinská ulice. GPS N49 47.517, E18 7.585
Přihlášky: emailem na badklim.tv@gmail.com , nejpozději do čtvrtku 4.4.2019, 23:59 hod
Propozice:  klimokovice_propozice_ok_bj_1.pdf

Šumperk GPC - U15

1. BK ŠUMPERK pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 6. 4. 2019 v 8:00
Místo konání: hala Obchodní akademie v Šumperku (4 kurty), Hlavní třída 31. Vchod do haly z ulice Šmeralova
Přihlášky: do čtvrtka 4.4. 2019 do 16 hod. na e-mail: badminton.spk@seznam.cz  a v kopii na ph@infit.eu
Propozice: gpc_u15_sumperk_6_4_19_propozice.pdf

Ivančice GPC - U15

BC 66 Ivančice pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 6. 4. 2019 v 8:00
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: e-mailem na : cirokova.lenka@seznam.cz uzávěrka přihlášek : úterý 2.4.2019 do 12 hod.
Propozice: propozice_gpc_u15_6.4.2019_1.pdf

7
Klimkovice GPC U15

TJ Sokol Klimkovice pořádá 15. ročník přeboru Klimkovic a MS Župy ČOS Open 2019
Disciplíny: DD, DCH - vyřazovacím způsobem na dvě porážky
Termín konání: 7. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: Tělocvičny ZŠ Klimkovice, Vřesinská ulice. GPS N49 47.517, E18 7.585
Přihlášky: emailem na badklim.tv@gmail.com , nejpozději do čtvrtku 4.4.2019, 23:59 hod
Propozice: klimokovice_propozice_ok_bj_1.pdf

8910111213
Praha Radotín U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17

SOKOL Radotín pořádá - RADOTÍN CUP 2019 U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15, U17
Program:

sobota: kategorie U9, U11, GPD U13, GPD U15 – vše dvouhry, kategorie GPC U17 –čtyřhry a mixy

neděle: kategorie U8, U10, U12, U14 a GPC U17 – vše dvouhry
Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 1585/9, 153 00, Praha 5 - Radotín,GPS: 49.9815775 N, 14.3572189 E 
Přihlášky: do pondělí 8. dubna na: https://nominace.radotincup.cz/VerejneTurnaje
Propozice: radotin_cup_2019_propozice_0 (002).pdf

České Budějovice GPC-U15

TJ Sokol České Budějovice pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: sokolovna, Sokolský ostrov ,Č.Buděj. 5 kurtů
Přihlášky: do pondělí zasílají oddíly na start listině do pondělí e-mailem na sokol.cb@seznam.cz
Propozice: CB_ gpc_u15_p190413_otevreny.pdf

Šumperk GPC - U13

1. BK ŠUMPERK pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: hala Obchodní akademie v Šumperku (4 kurty), Hlavní třída 31. Vchod do haly z ulice Šmeralova
Přihlášky: do čtvrtka 10.4. 2019 do 12 hod. na e-mail: badminton.spk@seznam.cz  a v kopii na ph@infit.eu
Propozice: gpc_u13_sumperk_13_4_19_propozice.pdf

Plzeň GP-C U13

USK Plzeň pořádá - GPC U13 Memoriál Aleny Wankové
Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:30
Místo konání: Tělocvična 25. ZŠ Plzeň – Chválenická 360/17
Přihlášky: Do 10.4. 2019 – 23,59, pouze emailem na zpcbadminton@centrum.cz v kopii na jasegec@gmail.com
Propozice: propozice_gp_c_u13_memorial_a._wankove.pdf

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza - 2.kolo

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice:  prip2019_propozice_ck_190316.pdf

14
1516171819
SKP Kometa Brno U11, U13 a U15

SKP Kometa Brno RS badminton pořádá turnaj Velikonoční singlování
Disciplíny: švýcar
Termín konání: 19. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: hala Badminton Líšeň, areál bývalého Zetoru, Úlehlova 3050/16
Přihlášky: do 14.4. na email: kometabadec@seznam.cz
Propozice: SKP_velikonoce_propozice.jpg

Berlin U9-U22 (Německo)

19. - 21. 4. - Berlin U9-U22 (Německo)

dotovaný zahraniční turnaj pro vybrané závodní hráče

20
GPC U13 Most

Badmintonový klub Super Stars Mostpořádá - serii GPC U13 Challenge Cup
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 20. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: gpcu13challengecup_0.pdf

21
222324252627
GPC U15 Plzeň

Západočeský badmintonový svaz pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 27. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: tělocvična 25.ZŠ – Chválenická 17, Plzeň – 6 kurtů
Přihlášky: přihlášky zasílejte do 25.4. (čtvrtek) do 23:59 na email: zpcbadminton@centrum.cz
Propozice: turnaj_gpc_u15_plzen_27.4.2019.pdf

GPC U15 Holice

Badmintonový klub DDM HOLICE pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 27. 4. 2019 v 8:30
Místo konání: Holice v Čechách, Městská Hala
Přihlášky: Do23.4.2019 na e-mail: mpacovsky@tiscali.cz včetně (včetně přihlášení dvojic do deblů a mixu) Startovní listina bude zveřejněna 25.4.2019 na tournamentu
Propozice: gpc_u15_27.4.2019_holice.pdf

28
GPC - U15 Praha Stodůlky

BK Arion Praha pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 28. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 22. 4.2019 na adresu: https://nominace.bkarionpraha.cz/VerejneTurnaje
Propozice: gpc_u15_letak_Stodulky.pdf

GPC-U15 Benátky nad Jizerou

BK 1973 DELTACAR Benátky n/J z.s pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 28. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: CR Project badmintonové centrum, Benátky n/J, nám. 17. listopadu 493, 4 kurty
Přihlášky: do 24.4.2019 (20:00) na petr.kvapil@zpskoda.cz (tel. 606113474) přijetí /nepřijetí hráče bude potvrzeno v den uzávěrky turnaje či nejpozději v den následující
Propozice: propozice_gp_c_u15_bnj_28.4.2019.pdf

2930