Storge Trophy Tour - Brno

2019 Sobota 30. 03.

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 30. 3. 2018 v 8:30
Místo konání: badmintonová hala Sprint, Sportovní 2A, Brno – Královo Pole, 49.2137031N, 16.6099511E
Přihlášky: elektronicky do 27. 3. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Martin Ondra, Martin Řepka, Kryštof Moravec, Jakub Jašek, Karel Vahalík

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Julie Konigova, Eliška Frohlichová, Michaela Fedorková, Tereza Ženatá

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, Dan Řepka, Petr Ondra, Michael Havlíček, Adam Štěpek, Jan Vrtek, Jan Maršálek (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Bára Pokorná

Po Út St Čt So Ne
12
GPC-U15 Brno

FSPS MU Brno pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Hala FSPS MU, Brno

Přihlášky: do 27.2.2019 do 12 hod na reichman@moraviapharm.cz 
Propozice:  propozice2.GP_C_U_15_2019-FSPS.doc

GPB - U13 Praha Hamry

SK Hamr – oddíl badmintonu pořádá - GPB - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 2.- 3. 3. 2019 v 9:00
Místo konání: sportovní areál HAMR–Štěrboholy (12 kurtů), adresa: U školy 430, Praha 10

Přihlášky: do 18.2. on-line https://nominace.hamrpraha.cz/publicEvent?id=34
Propozice: gpb_u13_hamr-sterboholy.pdf

3
45678
Praha Jeremi Open U9 U11 a U13

Jeremi Sport pořádá otevřený turnaj Jeremi Open U9, U11 a U13
Disciplíny: švýcar (min 5 kol)
Termín konání: 9. 3. 2019 v 12:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 4.3. na https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_propozice_open.pdf

910
GPC U17 Chropyně

TJ Chropyně pořádá GPC U17
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 10. 3. 2019 v 8:00
Místo konání: Tělocvična TJ Chropyně: Hanácké náměstí 552, Chropyně
Přihlášky: do 6.3. 2019 do 18:00 na email smidus@seznam.cz
Propozice: propozice2.gp_c_u_17_2019_chropyne.pdf

Para-Badminton Camp

BS Brno pořádá Para-Badminton Camp
Termín konání: 10. 3. 2019 v 9:30
Místo konání: sportovní centrum Fit4All v Novém Lískovci, Brno, Chironova 8
Přihlášky: emailem na p.grycova@centrum.cz
Propozice: Para-badminton camp 2019 A4.jpg

111213141516
GPD U13 Karlovy Vary

TJ Slovan Karlovy Vary pořádá - GPD U13
Disciplíny: dvouhra chlapci, dvouhra dívky
Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Badminton aréna, Slovenská 2021/5a, 360 01 Karlovy Vary – 6 kurt
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: propozice_gpd_u13_miniton_u11_16.3.2019.pdf

Badminton Velké Pavlovice Open

BADMINTON VELKÉ PAVLOVICE OPEN 2019
Kategorie: U12 a U16

Disciplíny: švýcar
Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala ZŠ Velké Pavlovice, nám. 9. května 46/2 (vchod z ulice Hlavní)
Přihlášky: na email: info@badminton-vp.cz
Propozice: 2019-03-Badminton-VP-Open.pdf

Turnaj O Pohár rytíře Vítka - U9, U11, U13 a U15

B.O. Chance a Ridera Sport Team pořádá - turnaj O Pohár rytíře Vítka
Kategorie: U9, U11, U13 a U15

Disciplíny: švýcar 5 až 6 kol
Termín konání: 16. 3. 2019 v 9:15
Místo konání: Hala Ridera Sport, Závodní 2885/86, 706 02 Ostrava Vitkovice
Přihlášky: do středy před konáním turnaje na email r.cabova@seznam.czmarketing@vsenabadminton.cz
Propozice:  propozice_-_turnaj-RYTIRE-VITKA-16_2_2019-724x1024.jpg

GPC U13 Most

Badmintonový klub Super Stars Mostpořádá - serii GPC U13 Challenge Cup
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: gpcu13challengecup_0.pdf

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice:  prip2019_propozice_ck_190316.pdf

17
181920212223
Orlova GPC U15

SmBaS a TJ Orlová – Lutyně, z.s. pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala Gymnázia v Orlové - Lutyni 49°52'21.103"N, 18°25'30.851"E
Přihlášky: zasílejte na: badminton-orlova@seznam.cz  Jan Tobola (725 614 142)
Propozice: Orlova_gp_c_u15_otevreny_2019.pdf

Liberec GPC U15

Badmintonový klub Technické univerzity v Liberce pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 3. 2019 v 8:30
Místo konání: horní hala TU v Liberci, Na Bohdalci 715 (4 kurty)
Přihlášky: do úterý 19. 3. 2019 do 23,59 hod. na email: slatinsky@ulesa.com
Propozice: Lib_gpc_open_u15.pdf

Tábor GPD U15

SK Badminton Tábor pořádá - GPD U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor –tělocvična – nová hala Náměstí Františka Křižíka 860
Přihlášky: e-mailem na libor.kaderavek@seznam.cz do pondělí 18.3.2019 do 24.00 hod
Propozice: gpd_u15_p190323_ta.pdf

Hradec Králové U9 U11 a U13

TJ Montas Badminton pořádá - Dětský turnaj  (minibadminton)
Kategorie: U9, U11 a U13

Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 23. 3. 2019 v 9:15
Místo konání: hala TJ Montas, ul. Pražská třída 581/80, Hradec Králové
Přihlášky: do čtvrtka 21.3. 2019 na adresu:zdenastepova@seznam.cz
Propozice: detsky_23.3.2019.pdf

B.O. Chance a Ridera Sport Team pořádá - turnaj O Pohár rytíře Vítka
Kategorie: U9, U11, U13 a U15

Disciplíny: švýcar 5 až 6 kol
Termín konání: 16. 3. 2019 v 9:15
Místo konání: Hala Ridera Sport, Závodní 2885/86, 706 02 Ostrava Vitkovice
Přihlášky: do středy před konáním turnaje na email r.cabova@seznam.czmarketing@vsenabadminton.cz
Propozice:  propozice_-_turnaj-RYTIRE-VITKA-16_2_2019-724x1024.jpg

BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU

Město Velké Pavlovice ve spolupráci s místními spolky, s podporou Gymnázia Velké Pavlovice, Základní školy Velké Pavlovice, sponzorů a skupinky běžeckých nadšenců pořádá, 4. ročník závodu BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU

Propozice: beh-o-velkopavlovickou-merunku-2019-propozice.pdf

24
252627282930
Storge Trophy Tour - Brno

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 30. 3. 2018 v 8:30
Místo konání: badmintonová hala Sprint, Sportovní 2A, Brno – Královo Pole, 49.2137031N, 16.6099511E
Přihlášky: elektronicky do 27. 3. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Martin Ondra, Martin Řepka, Kryštof Moravec, Jakub Jašek, Karel Vahalík

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Julie Konigova, Eliška Frohlichová, Michaela Fedorková, Tereza Ženatá

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, Dan Řepka, Petr Ondra, Michael Havlíček, Adam Štěpek, Jan Vrtek, Jan Maršálek (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Bára Pokorná

31
Tuřany GPC U13

TJ Sokol BC RSC Brno Tuřany pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 31. 3. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, ulice Měšťanská 23, Brno – Tuřany
Přihlášky: do pondělí 25. 3. 2019 do 24.00 hod. pouze na e-mail: j.nezvalova@centrum.cz; v kopii marcela@bcrsc.cz
Propozice: Turany_propozice_GPC_O_U_13_březen_2019.doc