Storge Trophy Tour - Rousínov

2019 Středa 08. 05.

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 8. 5. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: elektronicky do 3. 5. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Antonín Horák, Martin Ondra, Ondřej Foukal, Daniel Prstek, Šimon Adler, Lukáš Thor, Gabriel Trkan, Karel Vahalík

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Apolenka Jelínková, Lada Vlašicov, Emílie Skřívánková, Anna Vavrečková, Michaela Jančíková, Lívia Klačanská, Charlotte Hálová, Eliška Veselá

U14 chlapci - Marek Fuchs, Maxmilián Horák, Filip Jurča, Filip Daniel, Petr Ondra, Patrik Melcher, Michael Havlíček, Adam Kurfurst, Mikuláš Dojiva, Lukáš Thor, (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Lucia Vašatová, Hana Vašatová, Ela Vojtíšková, Zuzana Rubášová, Lucie Daněčková, Markéta Coufalová, Ella klačanská, Nicol Piterková, Lívia Klačanská

Po Út St Čt So Ne
1234
GPD-U13 a U15 Plzeň

Západočeský badmintonový svaz, z.s. pořádá - GPD-U13 a U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 4. 5. 2019 v 8:15
Místo konání: tělocvična 25.ZŠ – Chválenická 17, Plzeň – 6 kurtů
Přihlášky: přihlášky zasílejte do 2.5. (čtvrtek) do 24,00 na email: zpcbadminton@centrum.cz
Propozice: propozice_2xgpd_u13-15_4.5.2019.pdf

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza - 3.kolo

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 4. 5. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice: prip2019_propozice_ck_190316.pdf

5
GPC U15 Brno - Tuřany

TJ Sokol BC RSC Brno – Tuřany pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 5. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Holice v Čechách, Městská Hala
Přihlášky: do pondělí 29. 5. 2019 do 24.00 hod. pouze na e-mail: j.nezvalova@centrum.cz  ; v kopii marcela@bcrsc.cz
Propozice: propozice_gpc_u15_brno_turany_kveten_2019.pdf

Czech Para-Badminton Open

BS Brno pořádá Mezinárodní mistrovství České republiky v Para Badmintonu
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 5. 5. 2019
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: emailem na p.grycova@centrum.cz
Propozice: czech para 2019.png

678
Storge Trophy Tour - Rousínov

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 8. 5. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: elektronicky do 3. 5. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Antonín Horák, Martin Ondra, Ondřej Foukal, Daniel Prstek, Šimon Adler, Lukáš Thor, Gabriel Trkan, Karel Vahalík

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Apolenka Jelínková, Lada Vlašicov, Emílie Skřívánková, Anna Vavrečková, Michaela Jančíková, Lívia Klačanská, Charlotte Hálová, Eliška Veselá

U14 chlapci - Marek Fuchs, Maxmilián Horák, Filip Jurča, Filip Daniel, Petr Ondra, Patrik Melcher, Michael Havlíček, Adam Kurfurst, Mikuláš Dojiva, Lukáš Thor, (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Lucia Vašatová, Hana Vašatová, Ela Vojtíšková, Zuzana Rubášová, Lucie Daněčková, Markéta Coufalová, Ella klačanská, Nicol Piterková, Lívia Klačanská

91011
GPD-U15 Most

Badmintonový klub TJ Baník Most pořádá - GPD U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 11. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, malá tělocvična (4 kurty)
Propozice: propozice_gp_d_u-15_open.pdf

GPD-U13 Kralupy n. Vlt

SK Prosek Praha pořádá turnaj GPD U13 Kralupy Open

Disciplíny: švýcar (min 5 kol)

Termín konání: 11. 5. 2018 v 12:30

Místo konání: Badmintonová hala Kralupy nad Vltavou, ul Tyršova

Přihlášky: do 6.5. na https://nominace.badmintonprosek.cz/VerejneTurnaje

Propozice: kralupy_kveten19_gpdu13.pdf

GPC U13 České Budějovice

TJ Sokol České Budějovice oddíl badmintonu pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 11. 5. 2019 v 8:15
Místo konání: sokolovna, Sokolský ostrov ,Č.Buděj. 5 kurtů
Přihlášky: Přihlášky všech hráčů zasílají oddíly na start.listině do pondělí 6.5. e-mailem na:  sokol.cb@seznam.cz
Propozice: gpc_u13_p190511_cb_otevreny.pdf

12
131415161718
GPC U13 Brno Tuřany

TJ Sokol BC RSC Brno Tuřany pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, ulice Měšťanská 23, Brno – Tuřany
Přihlášky: do neděle 12. 5. 2019 do 24.00 hod. pouze na e-mail: j.nezvalova@centrum.cz ; v kopii marcela@bcrsc.cz
Propozice: Propozice-GPC-U13-Brno-Tuřany-18-květen-2019.pdf

19
202122232425
Lanškroun 9. ročník DĚTSKÉHO TURNAJE

TJ Lanškroun z.s pořádá 9. ročník DĚTSKÉHO TURNAJE
Kategorie: U9, U11 a U13 dvouhra chlapci, dvouhra dívky
Termín konání: 25. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala SOŠ a SOU Lanškroun, Sokolská 288, 563 01 Lanškroun (Střelnice)
Přihlášky: Přihlášky do 22.5.2019 na email : bjandova@email.cz Info: Jandová Blanka 606 560 265
Propozice: Turnaj 25. 5. 2019.pdf

Kuklenská Májový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Májový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 25. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 24. 5. 2019 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_25_5_kuklenska-2.jpg

26
Praha GPC U17

SK Prosek Praha pořádá - GPC U17
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 26. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: tělocvična ZŠ Vinor, Prachovická 340, Praha Vonoř
Přihlášky: do pondělí 20. 5. 2019 http://nominace.badmintonprosek.cz/verejneturnaje
Propozice: gpcu17_kveten19_prop.jpg

Most Super Stars Cup U9 a U11

Super Stars Most pořádá Super Stars Cup U9 a U11
Kategorie: U9, U11 dvouhra chlapci, dvouhra dívky
Termín konání: 26. 5. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o., ul. Ke Koupališti 1257/3 (5 kurtů)
Přihlášky: do 23. května 2019 (martinity@centrum.cz, +420 605 303 207)
Propozice: XIII. Super Stars Cup 2019.pdf

Jarní badmintonový turnaj Hutopeče

Badminton Hustopeče pořádá Jarní badmintonový turnaj
Kategorie: U9 a U11 bez omezení, U13 a U15 od 80. místa v žebříčku
Termín konání: 26. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala, Hustopeče
Přihlášky: do 24.5.2019 na email: halienka@seznam.cz Halka Korábová, 606 702 172
Propozice: turnaj 26.5.2019.pdf

U11, U13, U15 Ivančice

BC 66 Ivančice pořádá 36. ročník turnaje žáků k MDD

Disciplíny: dvoury

Termín konání: 26. 5. 2019 v 8:30

Místo konání: MSH Rybářská ul. Ivančice

Přihlášky: do 21.5.2019 na adresu : cirokova.lenka@seznam.cz , musí obsahovat příjmení ,jméno,klub/oddíl/,datum narození

Propozice: Propozice_MDD_26.5.2019 (1).docx

2728293031