Czech Para-Badminton Open

2019 Neděle 05. 05.

Po Út St Čt So Ne
123456
789101112
U9,U11, U13 a U15 - Želechovice nad Dřevnicí

SK Vsetín a ŠSK při ZŠ Želechovice pořádá - turnaj Rakeťák

Disciplíny: DD, DCH

Kategorie: U9,U11, U13 a U15
Termín konání: 12.1. 2019 v 9:00
Místo konání: Želechovice nad Dřevnicí
Přihlášky: viz propozice
Propozice: Rakeťáka_12_1_2019.jpg

GPC U13 FSPS MU Brno

FSPS MUBrno pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 12.1. 2019 v 8:30
Místo konání: sportovní hala FSPS MU Brno, Kamenice 753/5 4 kurty
Přihlášky: do 7.1.2019 na adresu: reichman@moraviapharm.cz
Propozice: propozice-GPC-U-13-FSPS.pdf

13
141516171819
GPD - U13 Ústí nad Labem

TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá - GPD - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 19.1. v 8:30
Místo konání: Hala UJEP, Resslova 5903, 400 01 Ústí nad Labem – Klíše (GPS 50.666079, 14.020559), 9 kurtů
Přihlášky: 15.1.2019 23.59 hodin na adresu michala_krejci@kb.cz
Propozice: propozice_gpd_u13_19012019_0.pdf

GPC - U15 Velké Pavlovice

Badminton SVČ Velké Pavlovice pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 19.1. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala ZŠ Velké Pavlovice, nám. 9. května 46/2 (vchod z ulice Hlavní)
Přihlášky: do 16.1.2019 na adresu: turnaje@badminton-vp.cz
Propozice: gpc_u15_v_badmintonu_vp.pdf

Kuklenská Zimní Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Zimní Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 19. 1. 2019 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 17. 1. 2019 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice:  turnaj_deti_10_11_kuklenska.jpg

20
Storge Trophy Tour - Podolí

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší
Termín konání: 20. 1. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Podolí, Podolí č. p. 470, 664 03
Přihlášky: elektronicky do 16. 1. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Lukáš Thor, Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Ondřej Foukal, Gabriel Trkan, Tobiáš Košuta

U12 dívky - Michaela Fedorková, Tereza Ženatá, Julie Konigová, Markéta Chovancová, Apolena Jalínková, Nicol Piterková, Nina Leciánová, Lívia Klačanská, Viktorie Kmentová

U14 chlapci - Lukáš Vaněk, Šimon Klecer, Jan Vrtek, Michael Havlíček, Max Horák, Křivka David, Jurča Filip, Daniel Filip, Marek Fuchs, (Lukáš Thor, Matěj chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Ela Vojtíšková, Terezie Vraštilová, Markéta Dobešová, Petra Říhovská, Tereza Kmentová, Hana Vašatová, Ella Klačanská

212223242526
GPC-U13 Praha

BK Arion Praha pořádá - GPC - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 26.1. v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 23.1.2019 na https://nominace.bkarionpraha.cz/VerejneTurna
Propozice: gpcu13_Praha.pdf

Deskohraní - MISTROVSTVÍ BOŘETIC 2019 v Osadnících z Katanu

Deskohraní - MISTROVSTVÍ BOŘETIC 2019 v Osadnících z Katanu

Pořadatel: Obec Bořetice
Termín: sobota 26. ledna 2019
Místo: Kulturní dům Bořetice Soutěžní hra: Osadníci z Katanu
Právo startu: kdokoliv od 8 let – 99 let !! předpokládá se základní znalost hry „Osadníci z Katanu"

Propozice: Propozice-Deskohrani-Boretice-26-01-2019.pdf

1. GPA - U13 Aš

Badminton VK Aš pořádá - 1. GPA - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 26.1. - 27. 1 2019 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11 GPS: 50.2202356N, 12.1864731E
Přihlášky: do 14.1.2019 na adresu: zpcbadminton@centrum.cz  a v kopii info@badmintonvkas.cz
Propozice: propozice_gpa_u13_2019.pdf

27
28293031