GPC U15 otevřený Pardubice

2019 Sobota 02. 02.

Pořadatel: TJ Sokol Polabiny Pardubice

zatím bez propozic

Po Út St Čt So Ne
1
Praha Babolat mini CUP 2019

TJ AstraZahradní Město pořádá turnaj Babolat mini CUP 2019
Disciplíny: švýcar (min 5 kol)
Termín konání: 1. 6. 2019 v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 29.5. na https://nominace.astrabadminton.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Astra_babolat_mini_propozice2019.pdf

Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

1. - 3. 6. - Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

pro úzký výběr závodních hráčů

2
345678
Polabiny Pardubice GPB U17

TJ Sokol Polabiny Pardubice oddíl badmintonu pořádá Turnaj U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 8.9.- 9.9. 2018 v 8:30
Místo konání: hala univerzity Pardubice, Kunětická 92, Pardubice
Přihlášky: na předepsaném formuláři na adresu livie.lubinova@gmail.com , v kopii na rozhodci@tjpolabiny.cz
Propozice: propozice_gpb_u17_8-9_6_2019.pdf

9
Praha Lužiny GPC U17 - otevřený

Jeremi Sport pořádá GPC U17
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 9. 6. 2019 v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 3.6. na https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_gpc_u17.pdf

10111213
Jump Park

Jump park

13.6. 2019 od 19:00 do 20:00 (sraz 18:45 v areálu, Heršpická 6)

S sebou 159 Kč na vstupné!

https://brno.jumppark.cz/

přihlášení hráči:

Marek Fuchs, Jáchym Juřica, Daniel Řepka, Eliška Frohlichová, Michael Havlíček, Jakub Jašek, Antonín Horák, Max Horák, Lukáš Hamr, Adam Štěpek, Jan Drlík, Štěpán Hodál, Tonička Hodálová, Marika Davidová, Martin Poljak, Barbora Vodáková, Vendelín Vybíral, Adam Kučera, Gabriel Trkan, Patrik Melcher, Standa Langasek, Tom Voves

14
Bakalka - závěrečný klubový turnaj pátek

Závěrečný oddílový turnaj o přeborníka klubu

Přihlášení hráči:

kategorie 2A chlapci a 2A dívky: Jakub Jašek, Antonín Horák, Lukáš Hamr, Dan Peška, Barbora Vodáková, Marie Gregorová (2A dívky odehrají turnaj sloučeně s 2A chlapci, vyhlášeni budou zvlášť - dívky na základě vzájemného zápasu a chlapci na základě výsledků mezi chlapci),

kategorie 3A a 3B dívky: Lada Vlašicová, Lada Andrýskova, Kateřina Davídková, Veronika Doubková (odehrají skupinově každá s každou, vyhlášeny budou dohromady),

kategorie 3A a 3B chlapci: Marek Fuchs, Michael Havlíček, Max Horák, Lukáš Thor, Radim Skoumal, Patrick Melcher, Adam Štěpek, Ondřej Jelínek, Gabriel Trkan, Standa Langášek, Mikuláš Müller, Daniel Řepka (odehrají systémem skupin a dohrávkou pavouka o pořadí, vyhlášeni budou dohromady).

Jakub Jašek

Fuchs Marek

Daniel Řepka

Michael Havlíček

Veronika Doubková

Antonín Horák

Max Horák

Lukáš Thor

Lukáš Hamr

Adam Štěpek

Jelínek Ondřej

Radim Skoumal

Dan Peška

Barbora Vodáková

Patrick Melcher

Marie Gregorová

Lada Vlašicová

Gabriel Trkan

Lada Andryskova 

Standa Langasek

Mikuláš Müller

15
GPE U15 Tábor

Zatím pořád bez propozic

Kategorie E je nejnižší úroveň svazových soutěží, na které nesmí startovat prvních 48 republikového žebříčku, tudíž ideální příležitost zasoutěžit si, i když pravidelně turnaje nenavštěvujete. Kačka s Verčou by se tam mohly prosadit, ostatní mohou také vybojovat nějaký dobrý výsledek. V případě, že Vaše dítě nemá zřízenou licenci, tak vyplňte a zašlete mi prosím naskenovanou přihlášku k registraci podanou hráčem (czechbadminton.cz - ke stažení). O zbytek se postarám. Přihlašujte se dle propozic, které se mají objevit zde: https://czechbadminton.cz/turnaj/gpe-u15-227329. Pozor, hráčům U13 se tato akce kryje s GPC v Českém Těšíně. Hráči si na tomto turnaji budou hradit startovné sami.

Doporučující nominace:
Andrýsková, Beneš, Davídková, Doubková, Fuchs, Jelínek, Klimešová, Koudelková, Melcher, Müller, Raková, Řepka, Skoupý, Trkanová, Volejníčková, Vybíral, Havlíček, Štěpek, Horák, Thor, Chovanec

Hezký den, Tom Voves

Český Těšín mezinarodni turnaj 3. bratří U11 a U13

Badmintonu Těšín pořádá Mezinarodni turnaj 3. bratří GPC U11 a U13

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 15.6. 2019 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Activity4Fun, Svojsíkova 833, Český Těšín
Přihlášky: do 13.6. 2019 na badmintontesin@seznam.cz
Propozice: TURNAJ3BRATRI-2019v4.png

GPC U13 Praha Jeremi singly

Jeremi Sport pořádá GPC U13 singly
Disciplíny: DCH, DD
Termín konání: 15. 6. 2019 v 12:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 10.6. na https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: gpc_u13_singly.pdf

16
GPC U13 Praha Jeremi mixy a debly

Jeremi Sport pořádá GPC U13 mixy a debly
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 16. 6. 2019 v 12:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 10.6. na https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: gpc_u13_parovky.pdf

1718192021
Púchov Mezinárodní turnaj Racquets Youth Cup 2019

Mezinárodní turnaj Racquets Youth Cup 2019

Kategorie: U11 , U13, U15 , U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH,
Termín konání: 21.6.- 23.9. 2018 v 8:30
Místo konání: Mestská športová hala Púchov – MŠK Púchov, Ul. 1. Mája 834/29; Púchov 020 01, 49° 7′ 6.7143649″ N / 18° 19′ 22.3990059″ E , http://msk.mskpuchov.sk/sportova-hala/, 5 courts (profesional PVC flour)
Přihlášky: za klub do 7.6. potvrďte na mail (jméno, datum narození, kategorie, disciplíny a popřípadě partner do deblu) : krejci.alice@seznam.cz
Propozice: http://www.bedmintonpuchov.sk/racquets-youth-cup-2019/

2223
24252627282930