Czech Para-Badminton Open

2017 Neděle 07. 05.

V neděli 7. května organizujeme otevřený turnaj pro vozíčkáře. Jedná se o první ročník, a tak bychom chtěli pozvat všechny nadšené sportovce, kteří si chtějí badminton třeba jen vyzkoušet. Z Badminton Sharks budou vozíčkáře doplňovat tito hráči: Nikola Kubová, Sára Schafferová, Šimon Prek, Dominik Zelinka a další.

Czech Para-Badminton Open 2017.pdf

Po Út St Čt So Ne
123456
7
Příměstský tábor BS Brno

V termínu 7. - 11. srpna náš oddíl pořádá příměstský tábor určený pro děti od 6 do 12 let (případně starší klubové hráče). Celodenní program bude probíhat v 5kurtové tělocvičně na Tauferových kolejích pod vedením školených trenérů (Richard Uher, Hynek Šabacký a Dominik Zelinka). Skupinu budou mít na starosti 3 hlavní trenéři a další závodní hráči startujících v lize dospělých. Cena 2200 Kč zahrnuje pronájem haly, trenérské odměny, badmintonové míčky, tréninkové pomůcky a obědy v restauraci. Přihlašujte své děti na adrese voves.tom@gmail.com. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat také na 725891077 (Tom Voves).

Leták příměstský tábor BS Brno 2017

Video z příměstských táborů 2016

Barča Vodáková, Ondra Jelínek, Markétka Chovancová, Matěj Chovanec, Michal Huslík, Lada Andrýsková, Alexandra Pokorná, Barbora Pokorná, Karolína Vlašánková, David Fiala, Jáchym Juřica, Lukáš Hamr, Lukáš Thor, Tobiáš Košuta, Martin Lorenc, Kryštof Prchlík, Martin Řepka, Daník Řepka, Jakub Jašek, Karolína Vlčková, Nicol Novotná, Adam Dvorský, Filip Novotný, Jonáš Peč, Adam Štěpek (náhradníci: Gabriel Trkan, Dita Brabcová, 2 talenti z Číny, Markéta Dobešová, Eliška Fröhlichová)

8910111213
141516
Kondiční soustředění na kolech Vrtěříž

Od středy 16. do neděle 20. srpna jsme pro klubové hráče připravili kondiční soustředění na kolech. Dopoledne hráče čeká kondiční program (týmové hry, osobní výzvy, intervalové běhy, kruhové cvičení, ...) a odpoledne výlety na kolech. Večery budeme trávit společenskými hrami. Zajistíme obědy v restauraci, snídaně a večeře budou na chatě. Děti bude mít na starosti Tomáš Voves s pomocí Pavly a Edy Kurdiovských. Na víkend se přidají také Marcela a Honza Fuchsovi. Můžete se těšit oproti loňskému roku ještě na jedno speciální překvapení v programu...

Lukáš Kurdiovský, Matěj Chovanec, Štěpán Beneš, Patrik Juřica, Jan Kincl, Lucie Krulová, Marek Fuchs, Veronika Kulhavá, Sára Schafferová, Míša Havlíček, Kristián Šťastný, Mikuláš Dojiva, Adam Oberajtr (8 volných míst)

17181920
21222324252627
28
Předsezónní intenzivní rozehrávka

Poslední týden před zahájením školního roku a hráčské sezóny (od pondělí 28. do čtvrtka 31.8.) jsme sjednali pro vybrané hráče tréninkové prostory na Tauferových kolejích. Tréninky budou probíhat pod vedením Toma Vovse vždy 8:00-9:30 (II. skupina) a 9:30-12:00 (I. skupina). Vybraní hráči II. úrovně mohou doplňovat případná volná místa i v druhém bloku tréninkového dopoledne. Uhraďte prosím poplatek za všechny tréninkové dny na klubový účet do 25.8. (hráči z II. skupiny 200 Kč za 6 hod tréninků a hráči I. skupiny 300 Kč za 10 hod tréninků. Prosíme o potvrzení zájmu na voves.tom@gmail.com.

 

Nominace II. skupina: Kateřina Dvořáková, Vojtěch BauerKateřina DavídkováOndřej Jelínek, Patrik JuřicaJan Kincl, Matyáš KšírMarek FuchsDaniel Řepka, Veronika Doubková, Václav Hofman, Kryštof Humplík, Tomáš Dang, Ondřej Kobza, Tomáš Luner, Mikuláš MüllerDavid FialaŠtěpán Beneš, Barbora Vodáková, Lada Andrýsková, Ondřej Maar, Patrik Raab, Lukáš Thor

Nominace I. kupina: Václav Kozel, Sára Schafferová, Linda Chamrádová, Nikola Kubová, Jáchym Müller, Adéla Nejezchlebová, Šimon Prek, Alexandr Uher, Dominik Zelinka, Dominik Číp, Veronika Kulhavá, Štěpán Prek, Martin Marinov, Barbora Veselá, Lukáš Kurdiovský, Ondřej Valouch, Sabča KomárkováDaniel Marinov, Adam Oberajtr, Michael HavlíčekLucka Krulová, Kačka Davídková, náhradník: Petr Veselý

293031