Kalendář akcí

2019 Sobota 25. 05.

Kuklenská Májový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Májový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 25. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 24. 5. 2019 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_25_5_kuklenska-2.jpg

2019 Neděle 26. 05.

Jarní badmintonový turnaj Hutopeče

Badminton Hustopeče pořádá Jarní badmintonový turnaj
Kategorie: U9 a U11 bez omezení, U13 a U15 od 80. místa v žebříčku
Termín konání: 26. 5. 2019 v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala, Hustopeče
Přihlášky: do 24.5.2019 na email: halienka@seznam.cz Halka Korábová, 606 702 172
Propozice: turnaj 26.5.2019.pdf

2019 Neděle 26. 05.

U11, U13, U15 Ivančice

BC 66 Ivančice pořádá 36. ročník turnaje žáků k MDD

Disciplíny: dvoury

Termín konání: 26. 5. 2019 v 8:30

Místo konání: MSH Rybářská ul. Ivančice

Přihlášky: do 21.5.2019 na adresu : cirokova.lenka@seznam.cz , musí obsahovat příjmení ,jméno,klub/oddíl/,datum narození

Propozice: Propozice_MDD_26.5.2019 (1).docx

2019 Sobota 01. 06.

Praha Babolat mini CUP 2019

TJ AstraZahradní Město pořádá turnaj Babolat mini CUP 2019
Disciplíny: švýcar (min 5 kol)
Termín konání: 1. 6. 2019 v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 29.5. na https://nominace.astrabadminton.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Astra_babolat_mini_propozice2019.pdf

2019 Sobota 01. 06.

Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

1. - 3. 6. - Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

pro úzký výběr závodních hráčů

Listopad 2018

Po Út St Čt So Ne
123
OP U17 Brno Líšeň

OP U17 Brno Líšeň

zatím bez propozic

Ivančice GP-C U13 kvalifikační

BC66 Ivančice pořádá GP-C U13 kvalifikační
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 3.11.v 8:00
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: do 31.10.2018 na adresu cirokova.lenka@seznam.cz
Propozice: propozice_gpc_u13_kvalifikacni_ivancice.pdf

4
5678910
Kuklenská - Listopadový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Listopadový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 10. 11. 2018 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 8. 11. 2018 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_10_11_kuklenska.jpg

11
12131415161718
Brno Bohunice - kvalifikační GPC U17

BADMINTON FSpS MU, z.s. pořádá - kvalifikační GPC U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: emailem do středy 14. 11. 2018 reichman@moraviapharm.cz
Propozice: Propozice-kvalifikace-U17-FSPS-18.11.2018.docx

Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9 Dívky: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Ženatá Tereza, Fedorková Michaela

U9 Chlapci: Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan, Borovička Šimon

U11 Dívky: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Skoupá Julie, Fliglová Klára

U11 Chlapci: Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch, Foukal Ondřej, Opletal Jakub

U13 Dívky: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Hrešková Emma Marie, Rubášová Zuzana, Fliglová Nela, Daněčková Lucie, Kovaříková Anežka, Ella Klačanská, Lívia Klačanská, Doubková Veronika

U13 Chlapci: Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš, Důbrava Vojtěch

192021222324
Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U13 a U17

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U13 a U17 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

25
Klimkovice - Vánoční turnaj GPE50 U11 a U15

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U11 a U15 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ (U11 pouze dvouhra)
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

2627282930