Kalendář akcí

2019 Sobota 30. 03.

Storge Trophy Tour - Brno

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 30. 3. 2018 v 8:30
Místo konání: badmintonová hala Sprint, Sportovní 2A, Brno – Královo Pole, 49.2137031N, 16.6099511E
Přihlášky: elektronicky do 27. 3. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Martin Ondra, Martin Řepka, Kryštof Moravec, Jakub Jašek, Karel Vahalík

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Julie Konigova, Eliška Frohlichová, Michaela Fedorková, Tereza Ženatá

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, Dan Řepka, Petr Ondra, Michael Havlíček, Adam Štěpek, Jan Vrtek, Jan Maršálek (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Bára Pokorná

2019 Neděle 31. 03.

Tuřany GPC U13

TJ Sokol BC RSC Brno Tuřany pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 31. 3. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, ulice Měšťanská 23, Brno – Tuřany
Přihlášky: do pondělí 25. 3. 2019 do 24.00 hod. pouze na e-mail: j.nezvalova@centrum.cz; v kopii marcela@bcrsc.cz
Propozice: Turany_propozice_GPC_O_U_13_březen_2019.doc

2019 Sobota 13. 04.

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza - 2.kolo

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice:  prip2019_propozice_ck_190316.pdf

2019 Pátek 19. 04.

SKP Kometa Brno U11, U13 a U15

SKP Kometa Brno RS badminton pořádá turnaj Velikonoční singlování
Disciplíny: švýcar
Termín konání: 19. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: hala Badminton Líšeň, areál bývalého Zetoru, Úlehlova 3050/16
Přihlášky: do 14.4. na email: kometabadec@seznam.cz
Propozice: SKP_velikonoce_propozice.jpg

2019 Pátek 19. 04.

Berlin U9-U22 (Německo)

19. - 21. 4. - Berlin U9-U22 (Německo)

dotovaný zahraniční turnaj pro vybrané závodní hráče

2019 Sobota 20. 04.

GPC U13 Most

Badmintonový klub Super Stars Mostpořádá - serii GPC U13 Challenge Cup
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 20. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: gpcu13challengecup_0.pdf

2019 Sobota 04. 05.

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza - 3.kolo

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 4. 5. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice: prip2019_propozice_ck_190316.pdf

2019 Neděle 05. 05.

Czech Para-Badminton Open

BS Brno pořádá Mezinárodní mistrovství České republiky v Para Badmintonu
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 5. 5. 2019
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: emailem na p.grycova@centrum.cz
Propozice: czech para 2019.png

2019 Středa 08. 05.

Storge Trophy Tour - Rousínov

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 8. 5. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: elektronicky do 3. 5. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková

2019 Sobota 01. 06.

Praha Babolat mini CUP 2019

TJ AstraZahradní Město pořádá turnaj Babolat mini CUP 2019
Disciplíny: švýcar (min 5 kol)
Termín konání: 1. 6. 2019 v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 29.5. na https://nominace.astrabadminton.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Astra_babolat_mini_propozice2019.pdf

2019 Sobota 01. 06.

Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

1. - 3. 6. - Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

pro úzký výběr závodních hráčů

Prosinec 2018

Po Út St Čt So Ne
12
Oblastní přebor JM U13 - Ivančice

BC 66 Ivančice pořádá - Oblastní přebor JM U13 IVANČICE 2018
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 2.12.v 8:00
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: do 28.11.2018 na adresu: cirokova.lenka@seznam.cz
Propozice: Propozice-OP-U13_2.12.2018 (002).doc

345678
BS Brno - klubový Vánoční turnaj rodičů s dětmi

BS Brno - klubový Vánoční turnaj rodičů s dětmi - 4. ročník

 

Kde: v hale Sprint

Kdy: 8. 12. 2018 od 8:30 presence v  9:00 zahájení

 

Startovné 350 Kč/pár se bude platit na místě v hotovosti. Poplatek zahrnuje příspěvek na halu a na občerstvení. Míče dodává klub. Oba členové týmu dostanou oběd (kuřecí řízek s chlebem a zeleninou). Pokud se Vám bude chtít něco připravit, budeme rádi za ochutnávku napečených domácích dobrot.
Hrát se bude o zimní medaile a diplomy zřejmě ve 3 výkonnostních skupinách. Kromě vyhlášení těch nejlepších párů je cílem celého turnaje dobře se pobavit. Také chystáme všem dětem už zmiňovaný výroční dres jako dárek.

 

Tom Voves

Badminton Sharks

9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31