Kalendář akcí

2019 Neděle 17. 02.

GPD U13 České Budějovice

TJ Sokol České Budějovice pořádá - GPD U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 17. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: sokolovna, Sokolský ostrov ,Č.Budějovice (5 kurtů)

Přihlášky: do 11. 2. 2019 na email sokol.cb@seznam.cz
Propozice: gpd_u13_p190217_cb.pdf

2019 Sobota 23. 02.

GPC U15 Praha - dvouhry

SK Jeremi Praha pořádá  - GPD U15 dvouhry
Disciplíny: pouze dvouhry DD, DCH
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 18. 2.2019 na adresu: https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_gpc_u15_singl.pdf

2019 Sobota 23. 02.

GPC U15 Karlovy Vary

TJ Slovan Karlovy Vary pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: Badminton aréna, Slovenská 2021/5a, 360 01 Karlovy Vary – 6 kurtů
Přihlášky: do 20. 2.2019 na adresu: pjosefikova@vodakva.cz
Propozice: propozice_gpc_u15_23.2.2019.pdf

2019 Neděle 24. 02.

GPC U15 Praha - čtyřhry a mix

SK Jeremi Praha pořádá  - GPD U15 čtyřhry a mix
Disciplíny: pouze čtyřhry ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 18. 2.2019 na adresu: https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_gpc_u15_debl_mix.pdf

2019 Neděle 24. 02.

GPC U15 Kladno

Badminton Club Kladno pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24. 2. 2019 v 8:13
Místo konání: hala BaC Kladno Wolkerova 2771
Přihlášky: do 18. 2.2019 na adresu: badmintonkladno@seznam.cz
Propozice:  propozice_open_kladno_u15_24_2_2019.pdf

2019 Sobota 02. 03.

GPB - U13 Praha Hamry

SK Hamr – oddíl badmintonu pořádá - GPB - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 2.- 3. 3. 2019 v 9:00
Místo konání: sportovní areál HAMR–Štěrboholy (12 kurtů), adresa: U školy 430, Praha 10

Přihlášky: do 18.2. on-line https://nominace.hamrpraha.cz/publicEvent?id=34
Propozice: gpb_u13_hamr-sterboholy.pdf

2019 Neděle 10. 03.

Para-Badminton Camp

BS Brno pořádá Para-Badminton Camp
Termín konání: 10. 3. 2019 v 9:30
Místo konání: sportovní centrum Fit4All v Novém Lískovci, Brno, Chironova 8
Přihlášky: emailem na p.grycova@centrum.cz
Propozice: Para-badminton camp 2019 A4.jpg

2019 Sobota 16. 03.

GPC U13 Most

Badmintonový klub Super Stars Mostpořádá - serii GPC U13 Challenge Cup
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 16. 3. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: gpcu13challengecup_0.pdf

2019 Sobota 23. 03.

BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU

Město Velké Pavlovice ve spolupráci s místními spolky, s podporou Gymnázia Velké Pavlovice, Základní školy Velké Pavlovice, sponzorů a skupinky běžeckých nadšenců pořádá, 4. ročník závodu BĚH O VELKOPAVLOVICKOU MERUŇKU

Propozice: beh-o-velkopavlovickou-merunku-2019-propozice.pdf

2019 Sobota 30. 03.

Storge Trophy Tour - Brno

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 30. 3. 2018 v 8:30
Místo konání: badmintonová hala Sprint, Sportovní 2A, Brno – Královo Pole, 49.2137031N, 16.6099511E
Přihlášky: elektronicky do 27. 3. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková

2019 Pátek 19. 04.

Berlin U9-U22 (Německo)

19. - 21. 4. - Berlin U9-U22 (Německo)

dotovaný zahraniční turnaj pro vybrané závodní hráče

2019 Sobota 20. 04.

GPC U13 Most

Badmintonový klub Super Stars Mostpořádá - serii GPC U13 Challenge Cup
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 20. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: gpcu13challengecup_0.pdf

2019 Neděle 05. 05.

Czech Para-Badminton Open

BS Brno pořádá Mezinárodní mistrovství České republiky v Para Badmintonu
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 5. 5. 2019
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: emailem na p.grycova@centrum.cz
Propozice: czech para 2019.png

2019 Středa 08. 05.

Storge Trophy Tour - Rousínov

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 8. 5. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: elektronicky do 3. 5. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková

2019 Sobota 01. 06.

Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

1. - 3. 6. - Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

pro úzký výběr závodních hráčů

Po Út St Čt So Ne
123456
789101112
U9,U11, U13 a U15 - Želechovice nad Dřevnicí

SK Vsetín a ŠSK při ZŠ Želechovice pořádá - turnaj Rakeťák

Disciplíny: DD, DCH

Kategorie: U9,U11, U13 a U15
Termín konání: 12.1. 2019 v 9:00
Místo konání: Želechovice nad Dřevnicí
Přihlášky: viz propozice
Propozice: Rakeťáka_12_1_2019.jpg

GPC U13 FSPS MU Brno

FSPS MUBrno pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 12.1. 2019 v 8:30
Místo konání: sportovní hala FSPS MU Brno, Kamenice 753/5 4 kurty
Přihlášky: do 7.1.2019 na adresu: reichman@moraviapharm.cz
Propozice: propozice-GPC-U-13-FSPS.pdf

13
141516171819
GPD - U13 Ústí nad Labem

TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá - GPD - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 19.1. v 8:30
Místo konání: Hala UJEP, Resslova 5903, 400 01 Ústí nad Labem – Klíše (GPS 50.666079, 14.020559), 9 kurtů
Přihlášky: 15.1.2019 23.59 hodin na adresu michala_krejci@kb.cz
Propozice: propozice_gpd_u13_19012019_0.pdf

GPC - U15 Velké Pavlovice

Badminton SVČ Velké Pavlovice pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 19.1. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala ZŠ Velké Pavlovice, nám. 9. května 46/2 (vchod z ulice Hlavní)
Přihlášky: do 16.1.2019 na adresu: turnaje@badminton-vp.cz
Propozice: gpc_u15_v_badmintonu_vp.pdf

Kuklenská Zimní Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Zimní Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 19. 1. 2019 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 17. 1. 2019 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice:  turnaj_deti_10_11_kuklenska.jpg

20
Storge Trophy Tour - Podolí

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší
Termín konání: 20. 1. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Podolí, Podolí č. p. 470, 664 03
Přihlášky: elektronicky do 16. 1. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Lukáš Thor, Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Ondřej Foukal, Gabriel Trkan, Tobiáš Košuta

U12 dívky - Michaela Fedorková, Tereza Ženatá, Julie Konigová, Markéta Chovancová, Apolena Jalínková, Nicol Piterková, Nina Leciánová, Lívia Klačanská, Viktorie Kmentová

U14 chlapci - Lukáš Vaněk, Šimon Klecer, Jan Vrtek, Michael Havlíček, Max Horák, Křivka David, Jurča Filip, Daniel Filip, Marek Fuchs, (Lukáš Thor, Matěj chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Ela Vojtíšková, Terezie Vraštilová, Markéta Dobešová, Petra Říhovská, Tereza Kmentová, Hana Vašatová, Ella Klačanská

212223242526
GPC-U13 Praha

BK Arion Praha pořádá - GPC - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 26.1. v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 23.1.2019 na https://nominace.bkarionpraha.cz/VerejneTurna
Propozice: gpcu13_Praha.pdf

Deskohraní - MISTROVSTVÍ BOŘETIC 2019 v Osadnících z Katanu

Deskohraní - MISTROVSTVÍ BOŘETIC 2019 v Osadnících z Katanu

Pořadatel: Obec Bořetice
Termín: sobota 26. ledna 2019
Místo: Kulturní dům Bořetice Soutěžní hra: Osadníci z Katanu
Právo startu: kdokoliv od 8 let – 99 let !! předpokládá se základní znalost hry „Osadníci z Katanu"

Propozice: Propozice-Deskohrani-Boretice-26-01-2019.pdf

1. GPA - U13 Aš

Badminton VK Aš pořádá - 1. GPA - U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 26.1. - 27. 1 2019 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Aš, ul. Gustava Geipela 11 GPS: 50.2202356N, 12.1864731E
Přihlášky: do 14.1.2019 na adresu: zpcbadminton@centrum.cz  a v kopii info@badmintonvkas.cz
Propozice: propozice_gpa_u13_2019.pdf

27
28293031