Kalendář akcí

2019 Sobota 30. 03.

Storge Trophy Tour - Brno

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 30. 3. 2018 v 8:30
Místo konání: badmintonová hala Sprint, Sportovní 2A, Brno – Královo Pole, 49.2137031N, 16.6099511E
Přihlášky: elektronicky do 27. 3. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Martin Ondra, Martin Řepka, Kryštof Moravec, Jakub Jašek, Karel Vahalík

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Julie Konigova, Eliška Frohlichová, Michaela Fedorková, Tereza Ženatá

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, Dan Řepka, Petr Ondra, Michael Havlíček, Adam Štěpek, Jan Vrtek, Jan Maršálek (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Bára Pokorná

2019 Neděle 31. 03.

Tuřany GPC U13

TJ Sokol BC RSC Brno Tuřany pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 31. 3. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, ulice Měšťanská 23, Brno – Tuřany
Přihlášky: do pondělí 25. 3. 2019 do 24.00 hod. pouze na e-mail: j.nezvalova@centrum.cz; v kopii marcela@bcrsc.cz
Propozice: Turany_propozice_GPC_O_U_13_březen_2019.doc

2019 Sobota 13. 04.

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza - 2.kolo

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice:  prip2019_propozice_ck_190316.pdf

2019 Pátek 19. 04.

SKP Kometa Brno U11, U13 a U15

SKP Kometa Brno RS badminton pořádá turnaj Velikonoční singlování
Disciplíny: švýcar
Termín konání: 19. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: hala Badminton Líšeň, areál bývalého Zetoru, Úlehlova 3050/16
Přihlášky: do 14.4. na email: kometabadec@seznam.cz
Propozice: SKP_velikonoce_propozice.jpg

2019 Pátek 19. 04.

Berlin U9-U22 (Německo)

19. - 21. 4. - Berlin U9-U22 (Německo)

dotovaný zahraniční turnaj pro vybrané závodní hráče

2019 Sobota 20. 04.

GPC U13 Most

Badmintonový klub Super Stars Mostpořádá - serii GPC U13 Challenge Cup
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 20. 4. 2019 v 8:15
Místo konání: Sportovní hala SportCenter Most, s.r.o. ul. Ke Koupališti 1257/4
Přihlášky: do středy před konáním daného kola na email marketing@vsenabadminton.cz
Propozice: gpcu13challengecup_0.pdf

2019 Sobota 04. 05.

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza - 3.kolo

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 4. 5. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice: prip2019_propozice_ck_190316.pdf

2019 Neděle 05. 05.

Czech Para-Badminton Open

BS Brno pořádá Mezinárodní mistrovství České republiky v Para Badmintonu
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 5. 5. 2019
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: emailem na p.grycova@centrum.cz
Propozice: czech para 2019.png

2019 Středa 08. 05.

Storge Trophy Tour - Rousínov

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 8. 5. 2018 v 8:30
Místo konání: sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3a, Rousínov, 49.2072478N, 16.8821367E
Přihlášky: elektronicky do 3. 5. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková

2019 Sobota 01. 06.

Praha Babolat mini CUP 2019

TJ AstraZahradní Město pořádá turnaj Babolat mini CUP 2019
Disciplíny: švýcar (min 5 kol)
Termín konání: 1. 6. 2019 v 8:30
Místo konání: Jeremi Sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: do 29.5. na https://nominace.astrabadminton.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Astra_babolat_mini_propozice2019.pdf

2019 Sobota 01. 06.

Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

1. - 3. 6. - Wolfurt U11-U19 (Rakousko)

pro úzký výběr závodních hráčů

Po Út St Čt So Ne
12
U9, U11 a U13 - SKP Kometa Brno

SKP Kometa Brno pořádá turnaj Komeťácká vločka
Kategorie:
dvouhra U9 chlapci + dívky - snížená síť
dvouhra U11 chlapci + dívky
dvouhra U13 chlapci + dívky
Termín konání: 2. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: hala badminton Líšeň, Areál Zetor, Brno, Úlehlova 3050/6
Přihlášky: na email kometabadec@seznam.cz   do 28.1.2019 omezený počet účastníků
Propozice: Kometacka_vlocka_2018final.pdf

GPC U13 otevřený Most

Pořadatel: Super Stars Most

zatím bez propozic

GPC U15 otevřený Pardubice

Pořadatel: TJ Sokol Polabiny Pardubice

zatím bez propozic

3
456789
Dětský turnaj v U. Hradiště U9, U11, U13, U15 a U17

SK Badminton Uherské Hradiště pořádá dětský turnaj

Kategorie: U9, U11, U13, U15 a U17

Disciplíny: dvouhry, švýcar
Termín konání: 9. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportcentrum Morava, U Moravy 827, Uherské Hradiště

Přihlášky: do 8. 2. 2019 na email: info@badmintonuh.cz
Propozice: UH.jpg

GPD U13 Kralupy Open

SK Prosek Praha pořádá - GPD U13
Disciplíny: dvouhry, švýcar
Termín konání: 9. 2. 2019 v 12:30
Místo konání: Badmintonová hala Kralupy n. Vltavou

Přihlášky: do 4. 2. 2019 na adrese: http://nominace.badmintonprosek.cz/verejneturnaje
Propozice: kralupy_unor19_gpdu13.jpg

10
GPD U13 Most

Badmintonový klub TJ Baník Most pořádá - GPD U13
Disciplíny: dvouhry, švýcar
Termín konání: 10. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, malá tělocvična (4 kurty)

Přihlášky: do 6. 2. 2019 na email hofmans@atlas.cz
Propozice: propozice_gp_d_u-13_open.pdf

111213141516
Hradec Králové - GPA U17

TJ Montas Hradec Králové pořádá - GPA U17
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 16.- 17. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Hradec Králové, sportovní hala při základní škole v Kuklenách, Pražská třída 198/40, GPS 50°12'25.916"N, 15°47'52.555"E. 5 kurtů

Přihlášky: nejpozději do 4. února 2019 na adresu: solark@atlas.cz
Propozice: gpau17_hk_propozice_2019.pdf

GPC U13 Ústí nad Labem

Badmintonový klub TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 16. 2. 2019 v 8:13
Místo konání: Hala UJEP, Resslova 5903, 400 01 Ústí nad Labem – Klíše (GPS 50.666079, 14.020559), 9 kurtů
Přihlášky: do středy 13.2.2019 15.00 hodin na adresu michala_krejci@kb.cz
Propozice: propozice_gpc_u13_16022019.pdf

17
GPD U13 České Budějovice

TJ Sokol České Budějovice pořádá - GPD U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 17. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: sokolovna, Sokolský ostrov ,Č.Budějovice (5 kurtů)

Přihlášky: do 11. 2. 2019 na email sokol.cb@seznam.cz
Propozice: gpd_u13_p190217_cb.pdf

181920212223
GPC - U13 a U19 Brno

SK Brno Slatina z.s pořádá - GPC U13 a U19
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:00
Místo konání: X Arena, Tuřanka 55, Brno – Slatina. Hraje se na 6 kurtech

Přihlášky: Zasílejte emailem na , nejpozději do 20. 2. 2019 + v kopii na reichman@moraviapharm.cz 
Propozice: propozice_gpc_u13_19_2019_xarena_brno.pdf

GPC U15 Praha - dvouhry

SK Jeremi Praha pořádá  - GPD U15 dvouhry
Disciplíny: pouze dvouhry DD, DCH
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 18. 2.2019 na adresu: https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_gpc_u15_singl.pdf

GPC U15 Karlovy Vary

TJ Slovan Karlovy Vary pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: Badminton aréna, Slovenská 2021/5a, 360 01 Karlovy Vary – 6 kurtů
Přihlášky: do 20. 2.2019 na adresu: pjosefikova@vodakva.cz
Propozice: propozice_gpc_u15_23.2.2019.pdf

24
GPC U15 Praha - čtyřhry a mix

SK Jeremi Praha pořádá  - GPD U15 čtyřhry a mix
Disciplíny: pouze čtyřhry ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 18. 2.2019 na adresu: https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_gpc_u15_debl_mix.pdf

GPC U15 Kladno

Badminton Club Kladno pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24. 2. 2019 v 8:13
Místo konání: hala BaC Kladno Wolkerova 2771
Přihlášky: do 18. 2.2019 na adresu: badmintonkladno@seznam.cz
Propozice:  propozice_open_kladno_u15_24_2_2019.pdf

25262728