Vítejte na stránkách sportovního klubu BADMINTON SHARKS BRNO

Jsme mládežnický badmintonový oddíl. Naším cílem je vést mladé hráče na jejich cestě za sportovními úspěchy tak, aby měli radost ze hry, hráli fair-play a vážili si svého soupeře. Nabízíme svým hráčům pravidelné tréninky, víkendové a letní campy, podporu na turnajích a další doplňkové akce pod vedením kvalifikovaných trenérů. Také jsme nově otevřeli trénink parabadmintonu.

Bojujeme, protože jsme BADMINTON SHARKS

Novinky

14. 10. 2017

OP U15 Brno Líšeň

5 medailí na oblastním přeboru, nikdo ze Žraloků nepostoupil na MČR...

14. 10. 2017

GPE U11 Šumperk

Luki Thor stříbrný v Šumperku...

13. 10. 2017

Bonusy pro medailisty

Medailistům z 3C a z 3B nabízíme za odměnu herní trénink navíc...

13. 10. 2017

Talent Team v Nymburku

Lucka Krulová, Štěpán Prek a trenér Tom Voves na technickém campu Talent Teamu...

13. 10. 2017

GPC O U13 Brno Slatina

13 medailí z otevřeného turnaje v Brně...

10. 10. 2017

Celostátní turnaj Kladno U9, U10, U11

Gratulujeme Matějovi ke stříbru a stejně tak i Markétce k oplakanému 4. místu z Kladenského celostátního turnaje

08. 10. 2017

Talent liga

Lucka, Štěpán a Ondra 2. na Talent lize...

30. 09. 2017

LI-NING Czech Badminton Open

Áďa Nejezchlebová a Šimon Prek čárovými rozhodčími na největším turnaji dospělých...

Všechny novinky

Kalendář akcí

2017 Neděle 22. 10.

Kuklenska Říjnový junior cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Říjnový Junior Cup

Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 22.10. 2017 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 22.9.2017 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_22_10_kuklenska.jpg

2017 Pátek 27. 10.

SKP Kometa - O brněnského Bouchača a Koc

SKP Kometa Brno pořádá 4. ročník turnaje O brněnského Bouchača a Koc
Disciplíny:
dvouhra chlapců U 11 a dvouhra dívek U11
dvouhra chlapců U 13 a dvouhra dívek U13
dvouhra chlapců U 15 a dvouhra dívek U15
Termín konání: 27. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: hala badminton Líšeň, Areál Zetor, Brno, Úlehlova 3050/6
Přihlášky: na email kometabadec@seznam.cz do 24.10.2017 omezený počet účastníků
Propozice: plakát.pdf

Kompletní kalendář akcí
Po Út St Čt So Ne
1
234567
GP-E Šumperk U11

BK Šumperk pořádá Turnaj GP E U11
Disciplíny: dvouhry a čtyřhry chlapců a dívek
Termín konání: 7. 10. 2017 v 8:30
Místo konání: hala OA v Šumperku, Hlavní třída 31
Přihlášky: zasílejte ve vyplněném formuláři do pondělí 2.10.2017 na e-mail: badminton.spk@seznam.cz
Propozice: gpe50_u11_sumperk_propozice.pdf

GP-C U15 Přerov

SK Badminton Přerov, z.s. pořádá otevřený Turnaj GP C U15
Disciplíny: Dvouhra dívky, dvouhra kluci, smíšená čtyřhra, čtyřhra dívky, čtyřhra kluci (ročníky 2004 a mladší)
Termín konání: 7. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: Badminton Aréna, Denisova 9, Přerov
Přihlášky: E-mailem do naplnění kvóty 32 kluků a 32 dívek nejpozději do 5.10.2017, 23:59 hod., pro přijetí do soutěže rozhoduje datum obdržení přihlášky
Propozice: Prerov_propozice-gpcu15.pdf

SK Brno Slatina GP C U13

SK Brno Slatina, z. s. pořádá Turnaj GP C U13
Disciplíny: dvouhry a čtyřhry chlapců a dívek, smíšená čtyřhra
Termín konání: 7. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: X – Aréna, Badmintonová hala Brno – Slatina, Tuřanka 55
Přihlášky: Do 5. 10. 2017 na adresu ladislav.vorel@centrum.cz, odkaz na stažení formuláře: http://www.badec.cz/wp-content/form13.docx
Propozice: propozice_turnaj_gpcu13_open_brno.pdf

8
Talentliga - otevřený turnaj družstev U13

Badminton Rychnov nad Kněžnou pořádá Otevřený turnaj družstev U13
Disciplíny: Družstva U13
Termín konání: 8. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: v tělocvičně gymnázia F. M. Pelcla vchod z ulice Na Drahách, GPS: 50°9'45.237"N, 16°16'48.111"E
Přihlášky: do neděle 1.10.2017 - 3.kolo na adresu: manasekp@volny.cz tel: 725 951 090
Propozice: Talentliga družstva U13 2017-3.kolo.docx

Kladno celostátní turnaj U9, U10 a U11

Badminton Club Kladno pořádá Celostátní turnaj jednotlivců
Kategorie: dvouhry U9, U10, U11
Termín konání: 8.10. v 8:30
Místo konání: hala BaC Kladno Wolkerova 2771
Přihlášky: 6.10. 2017 do 20.00hod badmintonkladno@seznam.cz tel.:602256072
Propozice: propozice_open_kladno_u9_10_11_8.10.2017.pdf

91011121314
OP U15 Zetor

SKP Kometa Brno RS badminton pořádá Oblastní přebor U 15 SKP Kometa Brno

Disciplíny: U15 - DM, DŽ, ČM, ČŽ, SČ
Termín konání:
14. 10. 2017 vždy v 8:00
Místo konání:
Hala Badminton-Líšeň, areál bývalého Zetoru, Úlehlova 3050/16
Přihlášky:
pouze na email kometabadec@seznam.cz , do čtvrtka 12.10.2017, přihláška bude potvrzena emailem. Počet účastníku omezen.
Propozice: 201-big.jpg

15
ČeskoBudějovické přípravky

T.J. Sokol České Budějovice oddíl badmintonu pořádá Turnaj Českobudějovické přípravky
Právo účasti: všichni hráči narozeni 2007, 2008, 2009 i mladší bez omezení – 3 kategorie. Hrát se bude jen dvouhra.
Termín konání: 15. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: Sokolovna u plovárny ,Sokolský ostrov Č. Budějovice, příjezd je z Reslovy ul.
Přihlášky: Předběžné přihlášky, prosím, zasílejte e-mailem do pátka 13.10.2017 do 14.00 hod. R. Vokounovi
Propozice: pripravky_p171015_cb.pdf

Výlet s úklidem lesa

Badminton Sharks Brno pořádá Výlet s úklidem lesa v rámci projektu 72hodin.cz
Kategorie: všechny žraločí, včetně příbuzných a přátel
Termín konání: 15.10.2017

Místo konání: Soběšice, U Jezírka – Soběšice – Mokrá Hora (červená turistická značka)

Přihlášky: na chovancovab@centrum.cz

Sraz: 9:00 na konečné tramvaje č. 5 Štefánikova čtvrť (odjezd autobusem č.57 v 9:15)

S sebou si vezměte teplé oblečení, svačinu, pití, 2 jízdenky či šalinkartu, igelitový pytel na odpadky a doporučuji i pracovní rukavice.

Návrat: kolem 15:00 na nádraží v Králově Poli

Propozice

Přihlášení: Tom Voves, Bára a Matěj a Markétka Chovancovi, Luki Kurdiovský, Dominik Číp, Tobi Košuta, Lukáš a Alice Thorovi, Jan Brabec, Vendelín Vybíral, Marek a Honza Fuchsovi, Eliška Crháková, Ondra Valouch, Matyáš a Nora Rotterovi, Jonáš a Adam Oberajtrovi, Kačka Davídková, Stela Elznerová, Martin Marinov

161718192021
GPC U13 Šumperk

Badminton klub Šumperk pořádá GP C U 13
Disciplíny: dvouhry, čtyřhry, smíšená čtyřhra
Termín konání: 21. 10. 2017 v 8:30
Místo konání: hala Obchodní Akademie v Šumperku, Hlavní třída 31
Přihlášky: zasílejte ve vyplněném formuláři do pondělí 16.10. 2017 na e-mail: badminton.spk@seznam.cz
Propozice: sumperk_21_10_17.pdf

Lužiny Open U9, U11 a U13

Aktiv Lužiny oddíl badmintonu pořádá Otevřený turnaj kategorií U9,U11 a U13
Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 21. 10. 2017 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2 Praha 13
Přihlášky: marcel@tenis-luziny.cz, přihlášky budou potvrzovány v pořadí dle data zaslání
Propozice: luzinyopen.pdf

OP U17 Ivančice

21. nebo 22. 10. 2017

Para-badminton camp

Badminton Sharks Brno pořádá Para-badminton camp

Kategorie: bez věkového omezení
Termín konání: 21.-22.10. 2017
Místo konání: Centrum Fit4All, Chironova 8, Brno - Nový Lískovec
Přihlášky: do 10.10.2017 na p.grycova@centrum.cz, 725 048 138
Propozice: leták para-badminton camp 2017

22
Kuklenska Říjnový junior cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Říjnový Junior Cup

Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 22.10. 2017 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 22.9.2017 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_22_10_kuklenska.jpg

2324252627
SKP Kometa - O brněnského Bouchača a Koc

SKP Kometa Brno pořádá 4. ročník turnaje O brněnského Bouchača a Koc
Disciplíny:
dvouhra chlapců U 11 a dvouhra dívek U11
dvouhra chlapců U 13 a dvouhra dívek U13
dvouhra chlapců U 15 a dvouhra dívek U15
Termín konání: 27. 10. 2017 v 8:15
Místo konání: hala badminton Líšeň, Areál Zetor, Brno, Úlehlova 3050/6
Přihlášky: na email kometabadec@seznam.cz do 24.10.2017 omezený počet účastníků
Propozice: plakát.pdf

28
Velká cena města Aše U11, 13, 15

Badminton VK AŠ pořádá Otevřený turnaj kategorií U11,U13 a U15
Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 28. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Aš, ulice Gustava Geipela 11
Přihlášky: nejpozději do 24.10. na info@badmintonvkas.cz
Propozice: As.pdf

GPC O U19 Chropyně

28. nebo 29. 10. 2017

29
Velká cena města Aše U12, 14, 16

Badminton VK AŠ pořádá Otevřený turnaj kategorií U12,U14 a U16
Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců
Termín konání: 29. 10. 2017 v 8:00
Místo konání: Sportovní hala Aš, ulice Gustava Geipela 11
Přihlášky: nejpozději do 24.10. na info@badmintonvkas.cz
Propozice: As.pdf

3031

x

Přihlášení

Tato zóna je určena pouze pro členy, příznivce, sympatizanty, přátele s přístupovým jménem a heslem.