Vítejte na stránkách sportovního klubu BADMINTON SHARKS BRNO

Jsme mládežnický badmintonový oddíl. Naším cílem je vést mladé hráče na jejich cestě za sportovními úspěchy tak, aby měli radost ze hry, hráli fair-play a vážili si svého soupeře. Nabízíme svým hráčům pravidelné tréninky, víkendové a letní campy, podporu na turnajích a další doplňkové akce pod vedením kvalifikovaných trenérů. Také jsme nově otevřeli trénink parabadmintonu.

Bojujeme, protože jsme BADMINTON SHARKS

Novinky

10. 11. 2018

Mini Silesia Cup - Polsko

Lukáš Thor 3. v U11 a Michael Havlíček 5. v U13...

04. 11. 2018

Liga dospělých - Letovice

Tým Badminton Sharks zvítězil 7:1.

03. 11. 2018

Kvalifikační U13 Ivančice

7 medailí a 2 postupy na MČR...

01. 11. 2018

Miniturnaj přípravky

Vítězi se stali Eliška Fröhlichová a Kryštof Prchlík.

29. 10. 2018

Mistrovství Evropy

Lukáš Šembera 13. na ME v para-badmintonu.

28. 10. 2018

Turnaj dvouher O BRNĚNSKÉHO „BÓCHAČA“ A BRNĚNSKOU „KOC“

10 žraloků přijelo zabojovat o titul BRNĚNSKÉHO "BÓCHAČA" a BRNĚNSKOU "KOC"

28. 10. 2018

Zrušení tréninků

O podzimních prázdninách v pondělí 29. a v úterý 30. října se tréninky nekonají.

27. 10. 2018

Velká cena města Aše

Max Horák 2. na GPC U13 v Aši. Gratulujeme!

Všechny novinky

Kalendář akcí

2018 Neděle 18. 11.

Brno Bohunice - kvalifikační GPC U17

BADMINTON FSpS MU, z.s. pořádá - kvalifikační GPC U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: emailem do středy 14. 11. 2018 reichman@moraviapharm.cz
Propozice: Propozice-kvalifikace-U17-FSPS-18.11.2018.docx

2018 Neděle 18. 11.

Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9 Dívky: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Ženatá Tereza, Fedorková Michaela

U9 Chlapci: Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan, Borovička Šimon

U11 Dívky: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Skoupá Julie, Fliglová Klára

U11 Chlapci: Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch, Foukal Ondřej, Opletal Jakub

U13 Dívky: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Hrešková Emma Marie, Rubášová Zuzana, Fliglová Nela, Daněčková Lucie, Kovaříková Anežka, Ella Klačanská, Lívia Klačanská, Doubková Veronika

U13 Chlapci: Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš, Důbrava Vojtěch

2018 Sobota 24. 11.

Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U13 a U17

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U13 a U17 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

Kompletní kalendář akcí

Listopad 2018

Po Út St Čt So Ne
123
OP U17 Brno Líšeň

OP U17 Brno Líšeň

zatím bez propozic

Ivančice GP-C U13 kvalifikační

BC66 Ivančice pořádá GP-C U13 kvalifikační
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 3.11.v 8:00
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: do 31.10.2018 na adresu cirokova.lenka@seznam.cz
Propozice: propozice_gpc_u13_kvalifikacni_ivancice.pdf

4
5678910
Kuklenská - Listopadový Junior Cup

Sport centrum Kuklenská pořádá Listopadový Junior Cup
Kategorie: 8-11 let / 12 - 15 let
Termín konání: 10. 11. 2018 v 8:30
Místo konání: Sport centrum Kuklenská, Kuklenská 46, Brno – Židenice
Přihlášky: do 8. 11. 2018 na email turnaje@sportkuklenska.cz
Propozice: turnaj_deti_10_11_kuklenska.jpg

11
12131415161718
Brno Bohunice - kvalifikační GPC U17

BADMINTON FSpS MU, z.s. pořádá - kvalifikační GPC U17

Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Městská sportovní hala Ivančice, Rybářská ul.
Přihlášky: emailem do středy 14. 11. 2018 reichman@moraviapharm.cz
Propozice: Propozice-kvalifikace-U17-FSPS-18.11.2018.docx

Sharks Junior OpenU9, U11 a U13

Badminton Sharks pořádá Junior Open U9, U11 a U13
Disciplíny:dvouhra chlapců a dívek
Termín konání: 18.11.v 8:30
Místo konání: Sportovní hala Rousínov, Habrovanská 1199/3A
Přihlášky: nejpozději do úterý 13.11. na brnosharks@gmail.com
Propozice: SharksOpen2018.pdf

Přihlášení:

U9 Dívky: Chovancová Markéta, Vojtíšková Júlia, Ženatá Tereza, Fedorková Michaela

U9 Chlapci: Řepka Martin, Jašek Jakub, Horák Antonín, Hamr Lukáš, Vahalík Karel, Drlík Jan, Borovička Šimon

U11 Dívky: Frohlichová Eliška, Vlašicová Lada, Vodáková Barbora, Skoupá Julie, Fliglová Klára

U11 Chlapci: Trkan Gabriel, Juřica Jáchym, Košuta Tobiáš, Peška Dan, Oberajtr Jonáš, Rupp Vojtěch, Foukal Ondřej, Opletal Jakub

U13 Dívky: Vašatová Lucia, Vašatová Hana, Doubková Veronika, Jelínková Apolena, Ela Vojtíšková, Pokorná Barbora, Hanzlová Viktorie, Hrešková Emma Marie, Rubášová Zuzana, Fliglová Nela, Daněčková Lucie, Kovaříková Anežka, Ella Klačanská, Lívia Klačanská, Doubková Veronika

U13 Chlapci: Řepka Daniel, Štěpek Adam, Chovanec Matěj, Horák Maxmilián, Klecer Šimon, Fuchs Marek, Dojiva Mikuláš, Melcher Patrik, Dobeš Miroslav, Mračna Adam, Thor Lukáš, Důbrava Vojtěch

192021222324
Klimkovice - Vánoční turnaj GPC U13 a U17

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U13 a U17 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

25
Klimkovice - Vánoční turnaj GPE50 U11 a U15

TJ Sokol Klimkovice pořádá - 17. ročník KP ČOS a Vánočního turnaje
Disciplíny: U11 a U15 - DD, DCH, ČD, ČCH, SČ (U11 pouze dvouhra)
Termín konání: 24.11.v 7:30
Místo konání: 8 kurtů, Sportovní hala VŠB Ostrava Poruba, GPS: N 49°50.007, E 18° 9.04
Přihlášky: hromadně za oddíly do 22.11. 2018 na badklim.tv@gmail.com - za BS Brno organizuje Alice KREJCI.ALICE@seznam.cz
Propozice: van_tur_final.pdf

2627282930

x

Přihlášení

Tato zóna je určena pouze pro členy, příznivce, sympatizanty, přátele s přístupovým jménem a heslem.