Vítejte na stránkách sportovního klubu BADMINTON SHARKS BRNO

Jsme mládežnický badmintonový oddíl. Naším cílem je vést mladé hráče na jejich cestě za sportovními úspěchy tak, aby měli radost ze hry, hráli fair-play a vážili si svého soupeře. Nabízíme svým hráčům pravidelné tréninky, víkendové a letní campy, podporu na turnajích a další doplňkové akce pod vedením kvalifikovaných trenérů. Také jsme nově otevřeli trénink parabadmintonu.

Bojujeme, protože jsme BADMINTON SHARKS

Novinky

05. 05. 2019

Victor Czech Para-Badminton Open 2019

Připravujeme III. ročník turnaje pro vozíčkáře...

18. 03. 2019

Družstvo v lize dospělých

Postoupili jsme do finále!

09. 03. 2019

JEREMI Open

Gabik si z Prahy odvezl zlatou medaili...

03. 03. 2019

Liga dospělých Kometa doma

První semifinále proti Kometě doma jsme otevřeli výhrou 6:2.

02. 03. 2019

GPB U13 Praha

Žraloci na "béčkách" v Praze ...

24. 02. 2019

GPC U15 Kladno

V neděli vyrazili Míša s Verčou do Kladna...

23. 02. 2019

GPC U13 a U19 Slatina

4 zlata a 1 stříbro zásluhou Lukáše Thora, Matěje Chovance, Maxe Horáka a Gabriela Trkana...

16. 02. 2019

GPC U13 Ústí nad Labem

Luki jel zabojovat do Ústí ...

Všechny novinky

Kalendář akcí

2019 Sobota 30. 03.

Storge Trophy Tour - Brno

Badminton Sharks Brno pořádá turnaj série Storge Trophy Tour
Kategorie:

U12 - ročník 2008 a mladší

U14 - ročník 2006 a mladší

Termín konání: 30. 3. 2018 v 8:30
Místo konání: badmintonová hala Sprint, Sportovní 2A, Brno – Královo Pole, 49.2137031N, 16.6099511E
Přihlášky: elektronicky do 27. 3. 2019 na email: brnosharks@gmail.com
Propozice: se dočtete na http://www.bsbrno.cz/stranka/1087/trophy-tour/

Přihlášení:

U12 chlapci - Matěj Chovanec, Jáchym Juřica, Adam Vrbka, Antonín Horák, Martin Ondra, Martin Řepka, Kryštof Moravec, Jakub Jašek, Karel Vahalík

U12 dívky - Markéta Chovancová, Viktorie Kmentová, Nicol Piterková, Julie Konigova, Eliška Frohlichová, Michaela Fedorková, Tereza Ženatá

U14 chlapci - Marek Fuchs, Šimon Klecer, Maxmilián Horák, David Křivka, Filip Jurča, Filip Daniel, Dan Řepka, Petr Ondra, Michael Havlíček, Adam Štěpek, Jan Vrtek, Jan Maršálek (Matěj Chovanec)

U14 dívky - Gabriela Trotzmullerová, Lucie Koudelková, Tereza Kmentová, Veronika Doubková, Petra Říhovská, Bára Pokorná

2019 Neděle 31. 03.

Tuřany GPC U13

TJ Sokol BC RSC Brno Tuřany pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 31. 3. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, ulice Měšťanská 23, Brno – Tuřany
Přihlášky: do pondělí 25. 3. 2019 do 24.00 hod. pouze na e-mail: j.nezvalova@centrum.cz; v kopii marcela@bcrsc.cz
Propozice: Turany_propozice_GPC_O_U_13_březen_2019.doc

2019 Sobota 13. 04.

Seriál turnajů přípravek U9, U10 a U11 FZ Forza - 2.kolo

Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. pořádá turnaj série FZ Forza

Kategorie: děti ročníku 2009, 2010, 2011 a mladší

Termín konání: 13. 4. 2019 v 8:30

Místo konání: Sportovní hala Český Krumlov Chvalšinská 111, 381 01 Český Krumlov

Přihlášky: Radek Votava – mobil: 724 320 839

Propozice:  prip2019_propozice_ck_190316.pdf

Kompletní kalendář akcí
Po Út St Čt So Ne
12
U9, U11 a U13 - SKP Kometa Brno

SKP Kometa Brno pořádá turnaj Komeťácká vločka
Kategorie:
dvouhra U9 chlapci + dívky - snížená síť
dvouhra U11 chlapci + dívky
dvouhra U13 chlapci + dívky
Termín konání: 2. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: hala badminton Líšeň, Areál Zetor, Brno, Úlehlova 3050/6
Přihlášky: na email kometabadec@seznam.cz   do 28.1.2019 omezený počet účastníků
Propozice: Kometacka_vlocka_2018final.pdf

GPC U13 otevřený Most

Pořadatel: Super Stars Most

zatím bez propozic

GPC U15 otevřený Pardubice

Pořadatel: TJ Sokol Polabiny Pardubice

zatím bez propozic

3
456789
Dětský turnaj v U. Hradiště U9, U11, U13, U15 a U17

SK Badminton Uherské Hradiště pořádá dětský turnaj

Kategorie: U9, U11, U13, U15 a U17

Disciplíny: dvouhry, švýcar
Termín konání: 9. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportcentrum Morava, U Moravy 827, Uherské Hradiště

Přihlášky: do 8. 2. 2019 na email: info@badmintonuh.cz
Propozice: UH.jpg

GPD U13 Kralupy Open

SK Prosek Praha pořádá - GPD U13
Disciplíny: dvouhry, švýcar
Termín konání: 9. 2. 2019 v 12:30
Místo konání: Badmintonová hala Kralupy n. Vltavou

Přihlášky: do 4. 2. 2019 na adrese: http://nominace.badmintonprosek.cz/verejneturnaje
Propozice: kralupy_unor19_gpdu13.jpg

10
GPD U13 Most

Badmintonový klub TJ Baník Most pořádá - GPD U13
Disciplíny: dvouhry, švýcar
Termín konání: 10. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Sportovní hala, malá tělocvična (4 kurty)

Přihlášky: do 6. 2. 2019 na email hofmans@atlas.cz
Propozice: propozice_gp_d_u-13_open.pdf

111213141516
Hradec Králové - GPA U17

TJ Montas Hradec Králové pořádá - GPA U17
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 16.- 17. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: Hradec Králové, sportovní hala při základní škole v Kuklenách, Pražská třída 198/40, GPS 50°12'25.916"N, 15°47'52.555"E. 5 kurtů

Přihlášky: nejpozději do 4. února 2019 na adresu: solark@atlas.cz
Propozice: gpau17_hk_propozice_2019.pdf

GPC U13 Ústí nad Labem

Badmintonový klub TJ Chemička Ústí nad Labem pořádá - GPC U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 16. 2. 2019 v 8:13
Místo konání: Hala UJEP, Resslova 5903, 400 01 Ústí nad Labem – Klíše (GPS 50.666079, 14.020559), 9 kurtů
Přihlášky: do středy 13.2.2019 15.00 hodin na adresu michala_krejci@kb.cz
Propozice: propozice_gpc_u13_16022019.pdf

17
GPD U13 České Budějovice

TJ Sokol České Budějovice pořádá - GPD U13
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH
Termín konání: 17. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: sokolovna, Sokolský ostrov ,Č.Budějovice (5 kurtů)

Přihlášky: do 11. 2. 2019 na email sokol.cb@seznam.cz
Propozice: gpd_u13_p190217_cb.pdf

181920212223
GPC - U13 a U19 Brno

SK Brno Slatina z.s pořádá - GPC U13 a U19
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:00
Místo konání: X Arena, Tuřanka 55, Brno – Slatina. Hraje se na 6 kurtech

Přihlášky: Zasílejte emailem na , nejpozději do 20. 2. 2019 + v kopii na reichman@moraviapharm.cz 
Propozice: propozice_gpc_u13_19_2019_xarena_brno.pdf

GPC U15 Praha - dvouhry

SK Jeremi Praha pořádá  - GPD U15 dvouhry
Disciplíny: pouze dvouhry DD, DCH
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 18. 2.2019 na adresu: https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_gpc_u15_singl.pdf

GPC U15 Karlovy Vary

TJ Slovan Karlovy Vary pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 23. 2. 2019 v 8:15
Místo konání: Badminton aréna, Slovenská 2021/5a, 360 01 Karlovy Vary – 6 kurtů
Přihlášky: do 20. 2.2019 na adresu: pjosefikova@vodakva.cz
Propozice: propozice_gpc_u15_23.2.2019.pdf

24
GPC U15 Praha - čtyřhry a mix

SK Jeremi Praha pořádá  - GPD U15 čtyřhry a mix
Disciplíny: pouze čtyřhry ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24. 2. 2019 v 8:30
Místo konání: JEREMI sport, Jeremiášova 2581/2, Praha 13

Přihlášky: do pondělí 18. 2.2019 na adresu: https://nominace.jeremi.cz/VerejneTurnaje
Propozice: Jeremi_gpc_u15_debl_mix.pdf

GPC U15 Kladno

Badminton Club Kladno pořádá - GPC U15
Disciplíny: DD, DCH, ČD, ČCH, SČ
Termín konání: 24. 2. 2019 v 8:13
Místo konání: hala BaC Kladno Wolkerova 2771
Přihlášky: do 18. 2.2019 na adresu: badmintonkladno@seznam.cz
Propozice:  propozice_open_kladno_u15_24_2_2019.pdf

25262728

x

Přihlášení

Tato zóna je určena pouze pro členy, příznivce, sympatizanty, přátele s přístupovým jménem a heslem.