Velikonoční singlování

14. 04. 2017

Dne 14.4., konkrétně na Velký pátek, se konal v badmintonové hale v Líšni turnaj děvčat a chlapců v
kategoriích U11, U13 a U15. Hrálo se tradičním „Švýcarem“ vypsaným na pět kol, přičemž rozhodnutí
muselo vždy padnout ve dvou setech do patnácti bodů.
Účast byla s ohledem na probíhající svátky poměrně hojná a mezi účastníky se objevilo i několik
plejerů ve fialových žraločích dresech. Přestože soutěž plynula poměrně svižným tempem, někteří
z otců fandících hokejové Kometě se s přibývajícím časem přece jen intenzivněji koukali na hodinky,
neboť rozuzlení turnaje atakovalo 17 hodinu odpolední, dobu velmi blízkou startu prvního finále
hokejové extraligy…
Ohleduplné děti však finiš turnaje zvládly velmi svižně, za což byly při vyhlášení výsledků všechny
odměněny potleskem a medailisté potom i drobnými cenami a pózováním na stupních vítězů.
Co se týče umístění Žraloků, na „bednu“ se, pokud mě paměť neklame, probili Lucka Krulová a Míša
Havlíček. Ostatní fialovokabátnící však také nedali kůži zadarmo a o umístění se srdnatě byli až do