Storge Open 2017

Storge Open 2017

06. 05. 2017

Turnaj Storge Open se stává tradicí. 6. května 2017 se konal již 2. ročník tohoto velice oblíbeného turnaje mezi mládeží. Díky generálnímu sponzorovi turnaje Storge-velkoobchod květin a s pomocí dalších podporovatelů náš klub dokázal zajistit pro všechny účastníky svačinu, oběd, hrnkovou kytičku a další ceny. První 3 v kategoriích obdrželi medaile a vítězové žraločí dort. Vzhledem k tomu, že jsme měli dostatek řízků, tak jsme pohostili také rodiče a trenéry. Za přípravu výborných řízků děkujeme Bistru Mája. Svačinky nám zajistila paní Alice Krejčí a Denisa Jelínková. Ozvučení zapůjčil a naladil Martin Šťastný Daniel. Ceny do turnaje dodaly společnosti Category.cz, Autocont, Lohmann&Rauscher, Nekupto, Victor, Pekárny Blansko, Storge-velkoobchod květin a paní Oberajtrová. Děkujeme. Velké díky patří také hale Sprint za vytvoření profesionálního zázemí na turnaj pro 66 hráčů. Do organizace a řízení turnaje se zapojilo 25 dobrovolníků z řad trenérů, hráčů a především rodičů. Turnaj odřídila Lída Valouchová, Bára Chovancová a Marek Havlíček. Zápasy rozhodovali hráči BS Brno U17 a U19, jmenovitě Nikča Kubová, Adélka Nejezchlebová, Sára Schafferová, Sába Havlíčková, Vašek Kozel, Dominik Zelinka a Petr Veselý. S organizací také pomáhal Vašek Kozel st., Lukáš Fiala, Radek Müller, Patrik Juřica, Oldřich Davídek, Pavel Grošov, Martina Říčková, Petra Kubová, Pavla Grycová, Pavla Kurdiovská, Marcela Fuchsová, Petr Krul a Tomáš Voves. Akci fotil Honza Fuchs a pan Vlašánek. Buchty a další dobroty napekly maminky a babičky našich hráčů. Všem moc děkujeme.

Hráči Badminton Sharks Brno se nenechali zahanbit. Postarali se o 10 medailí. Gratulujeme všem sportovcům na stupních vítězů:

U9 dívky
1. Barbora Vodáková (BS Brno)
2. Kateřina Malá
3. Markéta Chovancová (BS Brno)

U9 chlapci
1. Tomáš Phu
2. David Fiala (BS Brno)
3. Tobiáš Košuta (BS Brno)

U11 dívky
1. Marie Sogelová
2. Markéta Dobešová
3. Apolena Jelínková (BS Brno)

U11 chlapci
1. Roman Phu
2. Michael Havlíček (BS Brno)
3. Daniel Marinov (BS Brno)

U13 dívky
1. Lucie Krulová (BS Brno)
2. Karla Nesňalová
3. Zuzana Hrdinová

U13 chlapci
1. Martin Šebesta
2. Lukáš Kurdiovský (BS Brno)
3. Michael Havlíček (BS Brno)

...a děkujeme za nasazení také všem domácím hráčům z klubu Badminton Sharks Brno: Lukáš Hamr, Jáchym Juřica, Ondřej Raab, Eliška Fröhlichová, Natálka Mazálková, Matěj Chovanec, Lukáš Thor, Patrik Raab, Mikuláš Dojiva, Kryštof Prchlík, Barbora Veselá, Lada Andrýsková, Karolína Vlašánková, Amálie Trkanová, Emma Novotná, Marek Fuchs, Ondřej Valouch, Mikuláš Müller, Štěpán Beneš a Kristián Šťastný.