Vánoční turnaj Lasvit - Liberec

Vánoční turnaj Lasvit - Liberec

16. 12. 2017

Když jsme v pátek přijížděli k Liberci vítal nás kraj pokrytý sněhem. To pro nás, kteří jsme přijížděli z kraje bez sněhu bylo v předvánočním čase příjemné. Ubytovali jsme se na studentských kolejích. Hala, kde se konal  turnaj, byla v těsně blízkosti kolejí. Maminky dětí z pořádajícího odd. napekly vánoční cukroví, které bylo po celou dobu turnaje všem k dispozici, včetně nakrájeného ovoce a pití. Škoda, že trochu vázla organizace jednotlivých zápasů, ale při počtu přihlášených (60 závodníků) se to dalo pochopit. Byli tam zastoupeny převážně oddíly z Prahy, Českých Budějovic, Vestce, Liberce a také dva zástupci Sharku, a to Lukáš Thor a Gabriel Trkan, kteří velmi dobře hájili barvy svého klubu. G.T. získal stříbrnou medaili v kategorii U9 a Lukáš Thor zvítězil v kategotii U10.
Všem pořadatelům je nutné poděkovat za vytvoření příjemného prostředí a snahu zajistit dobré podmínky pro vánoční turnaj a závodníkům za bojovnost, kterou prokázali při zápasech. Budeme se těšit na další kolo vánočního turnaje.

Děkujeme rodičům a prarodičům za doprovod a napsání reportu z turnaje. Hráčům děkujeme za reprezentaci a krásné výsledky.