Otevřený GPC U15 Šumperk

20. 01. 2018

O víkendu 20.1.2018 jsem se já, Luki a Barča zúčastnili turnaje GPC v Šumperku. Musím říct, že nás hodně zaskočila konkurence, protože ta byla velmi silná. Já jsem hrála mix s Lukim a na první kolo jsme dostali Helešicovou s klukem,kterého jsem neznala.Bylo vidět, že nebyli sehraní a tak jsme je s Lukim na 3 sety porazili. Mezitím hrála Barča mix s Markem Skoupým z FSpS MU. Hráli proti Bártové a Urbancovi. Prohráli 7:21 a 12:21. My jsme pak na druhé kolo dostali Muchovou s Maňáskem, kteří nám nedali šanci a my skončili. V singlu jsem na první kolo dostala hráčku z Pardubic, se kterou jsem hrála na 3 sety a nakonec jsem vyhrála. V druhém kole jsem dostala silnou soupeřku,holku,která byla 2. v mixu a ta mi moc šancí nedala. V první setu ,kde jsem dokázala uhrát 19 bodů, jsem se ale vyčerpala a na druhý set jsem už neměla sílu a dala 9 bodů. Barča do prvního kola dostala  Valentovou, která má velkou sílu a tak Báru uhrála. Ale barča se nedala bez boje , bylo to 17:21 a 20:21. Sice prohrála, ale i tak si myslím, že z toho může mít dobrý pocit. V zápase o pořadí dostala Lucku Krulovou, se kterou prohrála 10:21 a 17:21. Luki taky prošel prvním kolem, kde porazil Nyče, ale pak narazil na Adama Vojtu, který (mám pocit) to nakonec celé vyhrál. A tak jsme skončili v singlu. Na řadu přišly debly. Já s Barčou jsme dostaly holky se kterýma jsme hrály první kolo v singlu a to Kulhánkovou a Valentovou. Hrály jsme na 3 sety ,ale po dlouhém boji jsme bohužel prohrály. Luki se Štěpánem Prekem si vedli trochu líp. Byli již nasazení,tak hráli rovnou 2.kolo. Tam ale dostali Jeništu  a Urbance a na dva sety prohráli. Sice jsme moc úžasných výsledků nedosáhli, ale s tou konkurencí , která tam byla , musím říct, že považuji za úspěch probojování se do druhého kola. Věřím, že když budeme trénovat dál, tak se časem dostaneme i dál než jenom do druhého kola.