Nábor II. pololetí

Nábor II. pololetí

30. 01. 2018

Dovolte, abychom se Vám nejdříve stručně představili. Jsme badmintonový oddíl, který je sice mladý, ale má poměrně velký záběr. V rámci tréninkové přípravy jsou hráči rozděleni do 6 výkonnostních skupin a trénují 1-3x týdně. Tréninky vede 5 hlavních trenérů, ale zapojujeme postupně i mladé asistenty z řad našich hráčů, kteří motivují děti k lepším výkonům. Závodní hráči startují na krajských turnajích a ti nejúspěšnější postupují i na celorepublikové akce. Vícekrát do roka soutěží naši i v zahraničí. Kromě mládežnických soutěží jsme letos postavili i dvě družstva v lize dospělých. Kromě pravidelných tréninků pořádáme také turnaje, jednodenní soustředění, příměstské tábory, kondiční soustředění a letní badmintonový camp. Neopomíjíme ani doplňkové akce jako je bruslení, lyžování, sjíždění řeky, výlet s úklidem lesa, hudební vystoupení v domově seniorů nebo badminton v ulicích a řada dalších. Náš oddíl se systematicky věnuje i para-badmintonu. 2x se naši vozíčkáři podívali na turnaj v Polsku. Momentálně připravujeme jednoho hráče na mezinárodní turnaj ve Španělsku a chystáme turnaj Czech Para-Badminton Open. Naším cílem je vést hráče k zodpovědnosti, cílevědomosti, ale také slušnosti.

Hledáme sportovně nadané děti ve věku 6 - 9 let. Přípravka probíhá v pondělí, v úterý a ve čtvrtek 14:30 - 16:00 v hale Sprint (areál Boby centra). Naší filozofií je vychovat si vlastní hráče do ligy dospělých. Přípravka je prvním stupínkem pro každého nováčka.

Pokud má Vaše dítě nějaké badmintonové zkušenosti, tak má šanci zapojit se do již fungující závodní skupiny. V takovém případě se můžete dohodnout na dalším postupu.

Nabíráme také vozíčkáře do naší tréninkové skupiny, která se připravuje v pátek 15:00 - 16:30 v centru Fit4All v Novém Lískovci. Zájemce do dalších klasifikačních skupin para-badmintonu se pokusíme také zapojit. 

Pokud máte zájem o zkušební trénink, prostě přijďte na nějaký výše popsaný trénink. V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat hlavního trenéra: Tomáš Voves, brnosharks@gmail.com, 725 891 077.

Těšíme se na Vás!

 

Team Badminton Sharks