Kladno U9, U10, U11

11. 03. 2018

Blízko Prahy je velmi známé město, které v minulosti patřilo k významným centrům naší vlasti. Např. v r. 1889 zde bylo založeno Poldi Kladno (nyní Strojírny Kladno). V současnosti je zde např. jeden z největších dánských výrobních závodů LEGO, ale je zde také spousta sportovišť. V neděli 10.3.2018 se zde konal celostátní turnaj jednotlivců v badmintonu v kategoriích U9, U10 a U11. Účastnili se ho , kromě zástupců hostitelského klubu, mladí sportovci převážně z pražských klubů, ale také z jižních Čech a jeden zástupce z Brna a to Gabriel Trkan. Byl vlastně jediný účastník za Moravu. Hrálo se na dva vítězné sety a Gabik bojoval velmi statečně. Pět zápasů vyhrál 2:0 a pouze jeden prohrál v prodloužení 1:2. Tím si vybojoval druhé místo, za které mu srdečně gratulujeme. Zasloužil si ho.