Ukončení sezóny a oslava 5. narozenin klubu

Ukončení sezóny a oslava 5. narozenin klubu

23. 06. 2018

Na ukončení sezóny jsme se už podruhé sešli v Bílovicích nad Svitavou. Někteří jeli na kole po cyklostezce z Obřan a ostatní dorazili až na místo. Měli jsme pronajaté hřiště a za nepřízně počasí jsme mohli využít i tělocvičnu. Bylo trošku chladněji, ale až na pár kapek nám to vyšlo. Do tělocvičny jsme se přesunuli jen na hru Verči Kulhavé, Verči Doubkové a Kačky Davídkové. Zbytek programu pod taktovkou Michala Bauera a Domči Zelinky s Adélkou Nejezchlebovou se odehrál venku. Adam Oberajtr s Martinem Marinovem a následně i s bráchou Danem odřídili fotbálek, který se hrál asi nejčastěji. Všichni  si mohli vyzkoušet i speedminton, ale dost foukalo, tak se spíše dávala přednost hraní petanque . V průběhu dne byla k dispozici limonáda a každý si mohl opéct špekáček nebo něco dobrého na ohni. K tomu byla k zakousnutí nejen meruňková buchta , ale i vynikající  bábovky od šikovných maminek, které se postaraly o občerstvení.

Na závěr dne jsme se přesunuli do tělocvičny na slavnostní vyhlášení a předávání vysvědčení. K tomu všemu nám hrál na elektrickou kytaru Domča Číp. Nakonec jsme zakrojili 2 žraločí dorty, které pro nás upekla Bára Košutová. Oba byly jak vzhledově , tak i chuťově luxusní.

Děkujeme za pomoc s organizací také Báře a Martinovi Chovancovým   a to za zajištění limonády, Tomovi Kulhavému za přivezení a zapůjčení ohniště, Adélce Grycové za krásný uvítací plakát, Pavle Grycové za tisk fotek a Tomovi Vovsovi, Ríšovi Uhrovi, Hynkovi Šabackému, Dominikovi Zelinkovi a Míšovi Bauerovi za přípravu podkladů na vysvědčení a Lence Borkovcové za grafický návrh a přípravu vysvědčení pro všechny klubové hráče.