Termíny letních campů

Termíny letních campů

15. 03. 2015

Už se stává tradicí, že klubovým hráčům nabízíme letní přípravu plnou badmintonu, výletů na kolech, her a zábavy. Přihlašujte své děti na jednotlivé termíny Žraločích campů, které proběhnou opět ve Velkých Pavlovicích (penzion Karla Reichmana).

Letos jsme naplánovali soustředění na plných 5 dní. Trenérský tým garantuje minimálně 2 trenéry na každém turnusu. Kapacity jsou omezeny a žádný další turnus už nejsme schopni zajistit navíc, tak neváhejte. Nástup bude vždy v neděli do 18 hod, ukončení v pátek ve 14 hod. Cena 2500/hráče zahrnuje 5 noclehů, stravování od pondělní snídaně do pátečního oběda, pitný režim, pronájem tělocvičny, badmintonové míče a odměnu hlavnímu trenérovi. Podmínkou pro účast je jízdní kolo a helma. Dále se bude hodit badmintonové vybavení, baterka na noční bojovku, příp. nářadí, lepení na kolo a hudební nástroj. 

1. a 3. termín je určen všem hráčům klubu, 2. termín je přednostně nabízen hráčům vyšší herní úrovně a pravděpodobně budou doplněni badmintonisty i z jiných oddílů. Toto rozdělení není striktně dané, takže můžete jet na kterýkoliv termín, pokud vám to zapadá do programu léta. Tréninky uzpůsobíme vždy tak, abychom nabídli každému hráči optimální přípravu. Kluboví hráči mají v přihlašování přednost. Volná místa doplní zájemci z jiných oddílů, kteří projevili zájem.

Fotky z loňských campů naleznete zde: I. turnusII. turnus.

 

1.termín
2.8.2015 - 7.8.2015 hlavní trenér - Tomáš Voves

2.termín
9.8.2015 - 14.8.2015 hlavní trenér -  Tomasz Mendrek

3.termín 
16.8.2015 - 21.8.2015 hlavní trenér -  Tomáš Voves

 

Přihlášky vám již brzy rozešleme na e-mail. Po vyplnění je zasílejte na adresu voves.tom@gmail.com. Při nástupu budeme požadovat předložení zdravotní způsobilosti a bezinfekčnost (tyto dokumenty naleznete také ve svých mailech).

 

Team BS Brno