Nábor hráčů 6 - 9 let

Nábor hráčů 6 - 9 let

30. 05. 2015

V rámci klubového tréninku 8. června proběhne nábor nových hráčů Badminton School Brno. Vhodný věk pro začátky je 6 - 9 let. Chtěli bychom rozšířit silnou generaci a vytvořit tak samostatnou tréninkovou skupinu. Náborové video můžete zhlédnout zde.

Starší hráči budou zařazeni do jednotlivých tréninků dle herní výkonnosti.

Filozofie klubu BS Brno je vychovat kvalitní hráče, kteří mohou stavět svoji kariéru na dobrých technických návycích, taktických dovednostech a všestranné pohybové průpravě. 

 

Na trénincích vytváříme přátelskou atmosféru, ale s jasně stanovenými pravidly. Máme zájem nadchnout děti k pohybu a zájemcům o závodní badminton nabízíme kvalitní přípravu pod vedením dvou profesionálních trenérů (Tomasz Mendrek a Tomáš Voves) s pomocí asistentů (Tomáš Prek a Karel Reichman), kteří prošli také trenérským školením.

Tréninky v klubu dělíme na 4 výkonnostní úrovně. Otevíráme novou tréninkovou skupinu nadějných hráčů ve věku 6 - 9 let, kteří by měli mít turnajové ambice a musí chtít trénovat 2x týdně. V budoucnu budou hlavními reprezentanty našeho klubu. Pokud Vaše dítě nevybereme do této skupiny sportovců, zařadíme ho do jiné skupiny dle věku a výkonnosti. Zájemcům o badminton v žádném případě nebráníme. Naopak, jsme schopni nabídnout tréninky jak pro zájemce o kroužek až po přípravu závodních hráčů s ambicemi dosáhnout na medaili na celorepublikovém turnaji. 

Nábor proběhne na pondělním tréninku 8. června 15:30 - 17 hod na ZŠ Bakalovo nábřeží. První polovina tréninku bude ukázková, v druhé části dostane každý zájemce o tréninky prostor projevit se a vyzkoušet si několik cvičení. 

Každého hráče si ohodnotíme a dodatečně budeme informovat rodiče e-mailem, do které skupiny byl hráč zařazen, a v které dny může od září navštěvovat tréninky klubu Badminton School Brno. 

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Tomáše Vovse na 725 891 077 nebo na voves.tom@gmail.com.