Komeťácké singlování

Komeťácké singlování

30. 05. 2015

V sobotu 30. května uspořádala SKP Kometa Brno turnaj příchozích pro dvě výkonnostní úrovně. Hráči z našeho klubu pobrali 5 medailí.
Už delší dobu jsme vyhlíželi podobný nebodovaný turnaj, na který bychom vyslali hráče z nově vytvořené tréninkové skupiny. Sami jsme chtěli uspořádat podobný turnaj v Pavlovicích, ale rekonstrukce stropů nám tyto záměry překazila.

Oddělená mladší skupina turnajových hráčů trénuje pohromadě teprve 3 měsíce a už dva z nich dosáhli na medaile. Slušnou hru předvedl stříbrný Matyáš Kšír i bronzový Patrik Juřica. Byl to pro ně druhý turnaj, ale i tak překvapili své neregistrované soupeře. Adam Oberajtr zvítězil v neregistrované skupině starších, přestože už jeden bodovaný turnaj hrál, tak ho pořadatelé zařadili do této kategorie. Pětici našich medailistů doplnila Niky Kubová a Linda Chamrádová v dívčí kategorii registrovaných.

Děkuji všem 22 reprezentantům z našeho klubu. Jsme rádi za tak hojnou účast, protože pro pokročilé hráče to byla zkouška před vrcholem této sezóny, za který považujeme mezinárodní turnaj na Slovensku již příští týden.