2. narozeniny

2. narozeniny

07. 07. 2015

Malé ohlédnutí do nedaleké historie našeho klubu. Tomasz Mendrek vedl řadu let Badmintonovou školičku s pomocí Martiny Vackové a Davida Pokorného. Tato Tomaszova aktivita nabízela smysluplné využití volného času všem zájemcům o badminton.

Pak do trenérského týmu naskočil kromě pomocných trenérů Tomáše Preka a Karla Reichmana také Tomáš Voves. Nadějné děti začaly odrůstat a bylo žádoucí, aby mohly hrát turnaje pod záštitou klubu. V naší čtveřici jsme založili klub a všichni turnajůchtiví hráči tak mohli soutěžit oficiálně za náš klub BS Brno. V prvním roce klubu vedl tréninky především Tom Voves ve spolupráci s Prekym a Karlem, protože Tomasz měl řadu reprezentačních povinností. V druhém roce se nám podařilo tréninky ještě více rozvětvit a vytvořit tak několik výkonnostních úrovní a nabídnout každé skupině adekvátní přístup s ohledem na ambice a předpoklady hráčů. V příštím roce bychom chtěli zase tréninky o něco rozšířit, protože tréninkové tělocvičny nejsou nafukovací a turnajových hráčů přibývá. Většina z nich vyšla z Badmintonové školičky Tomasze Mendreka, několik z nich zůstalo věrných Tomovi Vovsovi po ukončení působení v kroužku Centra Fit4All a dva se vypracovali z nejmladší skupiny, kterou nezávisle vede Martina Mendrek.

Turnajové hráče měl celý druhý rok na starosti Tom Voves s občasnou výpomocí Toma Preka. V průběhu roku hráči dostávali řadu impulzů a individuálních rad a doporučení, díky kterým se dokázali zlepšit, což celý náš trenérský tým moc těší. Tímto bychom chtěli poděkovat všem hráčům za nasazení a chuť na sobě pracovat. Tomasz Mendrek nabídl hráčům se zájmem o badminton jako zábavu profesionální přístup, takže kromě vyzkoušených her, výuky základních úderů zakusili i prvky z kondiční přípravy.

Děkujeme za podporu a pomoc aktivně se zapojujícím rodičům: pan Chamrád, pan Kozel a paní Kozlová, paní Kubová, pan Müller, pan Komárek, pan Veselý, pan Řepka, paní Kulhavá a pan Kulhavý, pan Schaffer, pan Juřica, paní Mejzlíková, paní Kurdiovská, paní Nováková, pan Uher, paní Zelinková, pan Nejezchleb, paní Marešová, pan Sova, pan Davídek, paní Kadlčíková, paní Jelínková, paní Kobzová, pan Marinov, paní Paštéková, pan Oberajtr, pan Havlíček a pan Kuba.

V průběhu roku jsme uspořádali i několik sociálních akcí, které v příštím roce budeme chtít zopakovat nebo nahradit jinými. Máme několik zajímavých nápadů.

Nezapomeňte na letní hru "O nejlepšího Žraloka". Už je v plném proudu. Ten nejlepší obdrží parádní cenu. Takže kromě dobré fyzické připravenosti, což je také velmi cennou cenou ;-), bude ještě slavnostně vyhlášen/a.

Přejeme klubu vše nejlepší k narozeninám. Našim hráčům hodně sportovních úspěchů a všem členům pevné zdraví a radost z badmintonu.

Na shledanou na letních campech.

 

Team BS Brno