Tréninková neděle s wellnessem

Tréninková neděle s wellnessem

01. 11. 2015

V neděli 1. listopadu jsme pro závodní hráče připravili badmintonové soustředění v Želešicích. Jde o výběrovou akci s omezenou kapacitou 18 hráčů. Přihlašujte své děti na E-mailu voves.tom@gmail.com nebo na 725 891 077 (Tomáš Voves). V případě většího počtu přihlášených určí trenér seznam hráčů, kteří se budou moci zúčastnit. Bude přihlíženo na termín přihlášení, nasazení v trénincích a progres od začátku školního roku. Nejmladší děti z 1. tréninkové skupiny se mohou zúčastnit bez omezení poslední tréninkové hodiny 15 - 16 hod.
Tělocvična se nachází v areálu školy v Želešicích. Po příjezdu od Brna se dejte po cca 200 m vpravo na ulici Sadovou a na další rozdvojce se držte vpravo. Přijedete k zelené vstupní bráně školy.
Celé soustředění bude zaměřeno na detailní korekci techniky, kondiční přípravu rychlostně-vytrvalostního charakteru a na získání úderové jistoty.Program tréninkového dne:

Příjezd do 9:15
Dopolední trénink 9:30 - 12:30

Polední přestávka 12:30 - 13:00
Odpolední trénink 13:00 - 16:00
Přesun do wellness 16:20
Pobyt ve wellness 16:45 - 18:00
Ukončení do 18:15 v Modřicích na bazéně

Po skončení tréninkového dne se přesuneme na bazén v Modřicích. Tento přejezd zvládneme v malém počtu aut. Není nutné, abyste kvůli přesunu na bazén za námi extra jeli, pokud se s námi nechcete jít koupat :). Vstupné pro děti do 15 let 80 Kč, dospělí 130 Kč. Příjezd do Želešic a odvoz z Modřic není nutný individuálně. Pokud povezete své dítě, nabídněte prosím volná místa v autě. Přiřadím Vám další hráče do auta. Místa setkání a návrat do Brna s následným rozpuštěním dětí doporučuji na Mendlově náměstí v 18:30.

Jméno   Cesta tam           a zpět        
Niky Kubová OK OK
Áďa Nejezchlebová OK OK
Luki Kurdiovský OK OK
Váša Kozel OK OK
Honza Kincl OK
OK
Maty Kšír OK OK
Ondra Jelínek OK OK
Verča Kulhavá OK OK
Jáchas Müller OK
OK
Šasa Uher OK OK
Marťas Šebesta OK OK
Barča Veselá OK OK
Miky Müller OK OK
Nelča Štěpková OK OK
Patrik Juřica  OK OK
     
     
Jméno hráče 1. úroveň         
Cesta tam a zpět
Míša Havlíček OK OK
Anička Kulhavá OK OK
Kristián Šťastný Daniel OK OK