Rozšíření trenérského týmu

Rozšíření trenérského týmu

22. 11. 2015

Hledáme nové trenéry do klubu BS Brno. Základna hráčů se stále rozrůstá, tréninků přibývá a rádi bychom doplnili fungující trenérský tým. V loňském roce naši hráči vybojovali 83 medailí, startovali 6x na celorepublikových turnajích a Šimon Prek dosáhl na 5. místo na MČR. Letos máme jistý start na MČR v podání Vaška Kozla. Klub nabízí hráčům pravidelné tréninky 2 - 3x týdně, jednodenní soustředění, letní campy a výjezd na mezinárodní turnaj. Snažíme se zajistit trenérské vedení i na turnajích. Také budujeme team spirit na dalších doplňkových akcích.

 

Nový trenér musí mít zájem učit se nové věci, inovovat své tréninky a věnovat se dětem individuálně. Vizí našeho klubu je vybudovat silný oddíl s hráči konkurujícími celé republice a s trenéry, kteří dělají svoji práci s vášní a nadšením.

Nabízíme adekvátní odměnu, zázemí stále se rozrůstajícího klubu, dlouhodobou spolupráci a možnost konzultace s dalšími trenéry.

V případě soutěžícího hráče přicházejícího do Brna za studiem, zajistíme profi přípravu. U mladších zájemců jsme schopni nabídnout přestup i v průběhu jiného studia na předjednané soukromé sportovní gymnázium s individuálními plány zajišťujícími prostor na dvoufázové tréninky.

Své trenérské CV a motivační dopis zasílejte na voves.tom@gmail.com. Budeme se těšit na Vaše zprávy.