Dánsko!

Dánsko!

04. 01. 2016

Je naší příjemnou povinností Vás informovat o domlouvání zahraničního soustředění. Přihlašujte se předběžně na letní camp v kolébce evropského badmintonu, za kterou je považováno právě Dánsko. Soustředění je určeno pro výběr hráčů, kteří se na turnajích umisťují na medailových pozicích nebo mají potenciál na ně dosahovat. Termín se odhaduje na polovinu července a celkovou cenu odhadujeme na 5 000 Kč bez jídla. Cena zahrnuje cestu autobusem tam i zpět, ubytování v tělocvičně ve vlastních spacích pytlích a orientační trenérské odměny. Hráče bude doprovázet trenér Tomáš Voves. Měli bychom doplnit tréninkovou skupinu dánských hráčů.

Potřebujeme znát předběžný počet zájemců, abychom mohli dojednat další detaily. Proto prosím neváhejte s přihlášením, pokud máte zájem. Svůj zájem pište na voves.tom@gmail.com nebo na 725 891 077 (Tom Voves). Do měsíce by v tamním klubu měli mít nějakou schůzi, a tak by zrovna mohli projednat navázání spolupráce s naším klubem.

Děkuji Tomášovi Veselému, který díky pracovním povinnostem v Dánsku a zapojení se do soutěží družstev v dánské lize přišel s touto nabídkou a domlouvá možnosti se svým trenérem. Pokud byste věděli o potencionálním sponzorovi, který by podpořil mladé naděje, neváhejte nás kontaktovat. 

Už se nám přihlásili tito hráči:

jméno   příjmení
Martin   Šebesta
Vašek   Kozel
Míša   Havlíček ?
Linda   Chamrádová
Áďa   Nejezchlebová
Nela   Štěpková
Sára   Schafferová
Alex   Uher
Jáchym   Müller
Barča   Veselá
Adam   Oberajtr
Dominik   Zelinka
Veronika   Kulhavá