Turnajový víkend

Turnajový víkend

11. 01. 2016

Víkend 9. - 10. ledna přinesl dvě badmintonové akce. Otevřené GPC všech juniorských kategorií ve Vítkovicích a v rámci našeho kraje se hrály otevřené U15 v Jihlavě. Hvězdou se stal stříbrný Ondra Valouch ve Vítkovicích v kategorii U11. Na severu Moravy zabodoval i Vašek Kozel 5. místem ve dvouhře U17 a Šimon Prek byl v Jihlavě také 5. v kategorii U15. Je nám ctí, že nám Vašek a maminka od Ondra dodali krátký report z Vítkovic.

 9.-10.1.2016 pořádal TJ Sokol Klimkovice  v Ostravě-Vítkovicích 14. ročník otevřeného KP ČOS a vánočního turnaje kategorie U17-GPC, U15 – GPC, U13-GPC a U11 – GPE/50.Náš klub reprezentovali Ondra Valouch, Vašek Kozel a Dominik Zelinka.
V kategorii U11 vybojoval Ondra Valouch stříbrnou medaili, když po třech vyhraných zápasech ve skupině podlehl v boji o zlato Markovi Waliszewskému z Metalurgu Ostrava. V sobotu se turnaje zúčastnil ještě náš Vašek Kozel a Dominik Zelinka.

Lída Valouchová


Dne 9.1.2016 jsme se zúčastnili otevřeného turnaje GPC U17 ve Vítkovicích. Překvapilo nás, že zde měli tak obrovskou halu s osmi kurty.V mixu jsme oba vypadli v 1. kole proti těžkým soupeřům, singly jsme zvládli jak to šlo- Dominik skončil _ a já jsem byl 5. Čtyřhru jsme poté těsně prohráli proti nelehkým soupeřům. Bohužel nám zápas prohrála nervozita a nezvládnutí těsné koncovky 3. setu. Turnaj jsme si ale stejně dost užili a nasbírali jsme zkušenosti s novým prostředím a hráči.

Vašek Kozel


V sobotu se na Vysočině také odehrálo otevřené GPC U15. Do Jihlavy dorazila řada výborných hráčů z Prahy, z Plzně, Rychnova i Lanškrouna. V silné konkurenci se naši nedokázali prosadit. Přecejen za nás startovali ještě mladší hráči nebo méně zkušení. Největším želízkem v ohni byl pro nás Šimon, který se nakonec umístil nejlépe ve dvouhře a to na 5. místě. 

Děkujeme všem hráčům za nasazení a věřme, že porážky všechny hráče povedou k ještě svědomitějšímu tréninku aneb...

"Trénuj jako bys nikdy nevyhrál, hraj jako bys nikdy neprohrál."