Velikonoční turnaj U11, U13 a U17

Velikonoční turnaj U11, U13 a U17

26. 03. 2016

Na Velký pátek uspořádala Kometa Brno turnaj v Líšni. O turnaj byl ohromný zájem a velkou část zájemců museli odmítnout. Jen našich přijelo 18. Celkem si odvezli 4 medaile. V každé z věkových úrovní jsme získali alespoň jednu. V U11 dominoval Ondra Valouch, který v poslední době zapracoval na technice a s bojovností jemu vlastní si po nelehké cestě turnajem přišel až pro zlaté ocenění. Blízko medailovému umístění byl také Míša Havlíček, který propadl v rankingu až v posledním zápase. V kategorii U13 jsme měli hned 3 žhavá želízka v ohni. Luki prohrou s konečným vítězem ztratil medailové postavení, ale sehrál slušný turnaj a všem svým soupeřům dal najevo, že se s ním musí počítat. Úspěšnější tentokrát byli jeho spoluhráči Martin Šebesta na 2. a Štěpán Prek na 3. místě. V 13tkách zahrála slušně i Verča Kulhavá, ale nakonec jí pár bodů chybělo. A poslední umístění si zapsal Šimon Prek, který skončil na konečném 3. místě.

Díky hráčům za vzornou reprezentaci. Turnaje se zúčastnili také tito Žraloci: Káťa Davídková, Sára Schafferová, Linda Chamrádová, Marek Fuchs, Saša Uher, Dominik Zelinka, Vojta Bauer, Miki Müller, Patrik Juřica, Niki Kubová a Áďa Nejezchlebová.

Děkujeme organizátorům za skvělý turnaj, rodičům za svačinky a podporu a trénérům Tomášovi Prekovi, Tomášovi Vovsovi, Honzovi Fuchsovi a Lídě Valouchové za odborné vedení v zápasech.