GPC U13 Podolí u Brna

GPC U13 Podolí u Brna

21. 05. 2016

Turnaje se zúčastnilo 11 našich hráčů. Byl to postupový turnaj na GPA U13. Ten se koná o víkendu 28. 5. 2016 také v Podolí u Brna. Všichni bojovali o každý míček, a hráli fairplay hru. Celkem jsme dosáhli na 9 medailí (některé byli 3-4 místo, ale i to se počítá). HOLKY MEDAILISTKY Barča: 1. Ve čtyřhře se mnou Eliška Konečná: 3-4. S Aničkou Drápalovou Anička Drápalová: 3-4 s Eliškou Konečnou Já: 1. Ve čtyřhře s Barčou, 2. V mixu s Tomem Procházkou KLUCI MEDAILISTI Luky: 3-4 ve čtyřhře s Štěpánem, a ještě uhrál 4. místo ve dvouhře Štěpán: 3-4. Ve čtyřhře s Lukášem Jakub Herzán: 3-4. Ve čtyřhře s Martinem Huslíkem Martin Huslík: 3-4. Ve čtyřhře s Jakubem Herzánem A taky poděkování hráčům, kteří se bohužel neumístili, ale dobře reprezentovali náš klub: Ondra Jelínek, Vojta Bauer, Matyáš Kšír
Děkuji všem

Verča Kulhavá


Ještě bychom chtěli doplnit poděkování Tomovi Prekovi a Tomovi Veselému za přínosný koučing, který si hráči velice pochvalují.

V sobotu se také konalo celorepublikové GPA U19 na bohunickém Campusu. Na tento turnaj se probojoval náš Váša Kozel s Adamem Kostrhunem z Podivína. Proti našim klukům nastoupili mistři republiky. Pražská dvojice Vít Kulíšek a Václav Palán byli jasnými favority, ale skóre 21:18 a 21:19 nepůsobí úplně jednoznačně. Děkujeme Vaškovi za další pokroky, Adamovi za společný start na velkém turnaji, organizátorům za hladký průběh pěkné akce a Sašovi Uhrovi a Tomovi Vovsovi za podporu na turnaji.