Otevřené GPC U15 Brno Tuřany

Otevřené GPC U15 Brno Tuřany

08. 10. 2016

V sobotu 8. října se konaly hned 3 akce, na které se vydali naši hráči se svými doprovody. Prvním turnajem v prestižnosti bylo celorepublikové GPB U17 v Hustopečích. Na tomto turnaji startoval Vašek ve všech disciplínách, Sára a Adélka ve čtyřhře, Adélka v mixu s Honzou Blažkem z Rychnova nad Kněžnou a Niki ve dvouhře. Mix Niki utekl jen o jeden bod. Nakonec žádný náš hráč nebodoval. Berme to jako ponaučení z velkého turnaje, se kterým naši hráči zatím nemají kromě Vaška moc zkušeností. Trenér Tom měl možnost vidět naživo řadu výborných hráčů a nechal se jejich výkony inspirovat i do tréninků. 

Hodnocení turnaje U11 v Hradci Králové jste si už mohli přečíst od Marka Havlíčka. Matěj Chovanec zvítězil v nejmladší kategorii U9 a Míša Havlíček dosáhl v U11 nešťastně na bramborovou medaili. 

A poslední akcí, která nakonec byla vůbec nejúspěšnější, bylo otevřené GPC U15 v Brně Tuřanech. Na tento turnaj dorazili Šimon Prek, Štěpán Prek, Martin Marinov, Alexandr Uher, Vojtěch Bauer, Patrik Juřica, Jáchym Müller a Martin Šebesta. Nakonec kluci stačili na jedno zlato a stříbro v podání Šimona v párovkách a na tři 5. místa pro Šimona ve dvouhře, Sašu v mixu a Martina Marinova ve čtyřhře. 

Děkujeme všem hráčům, trenérům a rodičům