Otevřené GPC U11, U15 Přerov

Otevřené GPC U11, U15 Přerov

12. 11. 2016

V sobotu 12. 11. se v Přerově pět žraločích kluků účastnilo badmintonového turnaje v kategorii U11. Sešlo se zde celkem 22 hráčů, kteří byli rozděleni do šesti skupin. Do další fáze postupovali vždy první dva hráči ze zmiňovaných skupin a nutno též upřesnit, že se každý zápas hrál na dva vítězné sety do jednadvaceti bodů.

Z pětice hráčů BS Brno se skupinami prokousali dál Ondra Valouch s Míšou Havlíčkem z prvního místa ve své skupině a Dan Marinov potom z místa druhého. Mezi posledních osm pak postoupili již pouze Ondra s Míšou. Brána semifinále však nakonec zůstala pro oba uzavřena, když shodným poměrem 1:2 na sety pustili dále své čtvrtfinálové soupeře.

Výsledek tak sice nevyzněl příliš lichotivě, ale vzhledem k systému turnaje si všichni zúčastnění zahráli badmintonu do sytosti a navíc načerpali nové zkušenosti pro svůj další rozvoj…

Děkujeme za účast Davčovi Fialovi a Jonášovi Oberajtrovi.


Marek Havlíček


V druhé přerovské hale mezi sebou soutěžili hráči do 15 let. Nejúspěšnějším naším hráčem se stal Martin Marinov, který skončil také 5. poté, když ve čtvrtfinále prohrál ve vyrovnaném zápase na 3 sety. Děkujeme za účast také Petrovi Veselému, Barči Veselé a Adamovi Oberajtrovi.