Únorový Junior Cup Kuklenská

25. 02. 2017

V sobotu 25. února se konal další díl Junior Cupu na Kuklenské. Jde o velice oblíbený nebodovaný turnaj, a tak si ho nenechali ujít ani naši hráči. I když na tomto turnaji jde především o získávání zkušeností a zvykání si na závodní atmosférou, tak každý úspěch potěší. Pro někoho to je dobré skóre, pro někoho vítězství v setu, případně v zápase, ti nejlepší se spokojí jen s medailí. Vyhrát bohužel nemohou všichni, a tak se utkávají ve vyrovnaných bitvách, které rozhodují dílčí bodíky. Ondra Valouch nakonec zvítězil v kategorii 8-11 let a Lucka Krulová brala dvě zlata v mladších 8-11 let i v kategorii od 12-15 let. Čtvrtou medaili doplnil stříbrný Matěj Chovanec v mladších. Příště se snad urodí i nějaký třpytivý kov ve starších chlapcích, jinak 3 zlata ve 4 kategoriích jsou super výsledek. Gratulujeme všem medailistům a také všem, co vyhráli set, nějaký zápas nebo sami sebe překvapili nahranými body na zkušenější soupeře. Děkujeme za podporu Hynkovi Šabackému, Tomášovi Veselému a Tomovi Vovsovi.