Výsledky Storge Trophy Tour

Kategorie „U14“ (ročník 2006 a mladší) - dívky, chlapci

Kategorie „U12“ (ročník 2008 a mladší) – dívky, chlapci

Druhý ročník zahrnuje sérii 3 kol dvouhrových turnajů, pořádaných klubem Badminton Sharks Brno. konkrétně v Podolí, Brně a Rousínově. Po každém kole budou vyhlášeni nejúspěšnější hráči. Výsledky jednotlivých kol se budou sčítat a na závěrečném kole v Rousínově budou vyhlášeni absolutní vítězové celého ročníku, kteří obdrží trofej Storge Trophy Tour 2019 a vítězný dres s logem soutěže.

Zde budeme zveřejňovat podrobné výsledky jednotlivých kol a průběžné umístění včetně bodového zisku na odehraných turnajích.

  

 

Bodové hodnocení 1.kola a 2.kola a 3.kola - Podolí 20.1.2019, Sprint 30.3.2019, Rousínov 8.5.2019 

U14 dívky Podolí Brno Rousínov Součet
Body Body Body Body
Petra Říhovská 5 16 15 36
Ela Vojtíšková 9 0 24 33
Ella Klačanská 0 0 30 30
Veronika Doubková 0 12 18 30
Gabriela Trötzműllerová 9 20 0 29
Tereza Kmentová 5 8 15 28
Lívia Klačanská 0 12 12 24
Hana Vašatová 5 0 15 20
Charlotta Hálová 0 0 18 18
Lucia Vašatová 0 0 15 15
Markéta Coufalová 0 0 12 12
Nicol Piterková 4 8 0 12
Lucie Koudelková 0 4 0 4
Lucie Daněčková 0 0 3 3
Zuzana Rubášová 0 0 3 3
Markéta Dobešová 2 0 0 2
Terezie Vraštilová 1 0 0 1
Bára Pokorná 0 0 0 0

 

U12 dívky Podolí Brno Rousínov Součet
Body Body Body Body
Karolína Axmanová 0 16 24 40
Nicol Piterková 10 16 12 38
Lívia Klačanská 0 14 24 38
Anna Vavrečková 0 14 21 35
Apolena Jelínková 0 14 18 32
Lada Vlašicová 0 10 15 25
Charlotta Hálová 0 0 21 21
Eliška Veselá 0 8 12 20
Emílie Skřivánková 0 8 12 20
Julie Königová 8 10 0 18
Michaela Jančíková 0 8 9 17
Viktorie Kmentová 5 0 12 17
Michaela Fedorková 4 10 0 14
Tereza Ženatá 0 6 0 6
Markéta Chovancová 3 2 0 5
Eliška Fröhlichová 0 4 0 4
Júlia Vojtíšková 0 0 0 0
Nina Leciánová 0 0 0 0

 

U14 chlapci Podolí Brno Rousínov Součet
Body Body Body Body
Filip Jurča 9 18 27 54
Michael Havlíček 0 14 27 41
Marek Fuchs 6 16 15 37
Filip Alexandr Daniel 4 14 18 36
Lukáš Thor 7 12 15 34
Matěj Chovanec 5 12 15 32
Patrik Melcher 0 12 15 27
Maxmilián Horák 7 0 18 25
Adam Kurfürst 0 8 9 17
Petr Ondra 0 8 9 17
Gabriel Trkan 0 0 12 12
Dan Řepka 0 10 0 10
Jan Vrtek 3 6 0 9
Šimon Klecer 3 4 0 7
David Křivka 6 0 0 6
Adam Štěpek 0 4 0 4
Jan Maršálek 0 2 0 2
Lukáš Vaněk 0 0 0 0
Mikuláš Dojiva 0 0 0 0

 

U12 chlapci Podolí Brno Rousínov Součet
Body Body Body Body
Lukáš Thor 10 20 24 54
Matěj Chovanec 8 14 30 52
Gabriel Trkan 6 12 15 33
Ondřej Foukal 4 10 15 29
Karel Vahalík 5 8 15 28
Antonín Horák 5 6 15 26
Martin Ondra 0 10 9 19
Daniel Prstek 0 14 0 14
Kryštof Moravec 0 12 0 12
Jáchym Juřica 3 0 6 9
Šimon Adler 3 0 6 9
Richard Pelinka 0 8 0 8
Šimon Horák 0 8 0 8
Adam Vrbka 6 0 0 6
Jakub Jašek 0 6 0 6
Tobiáš Košuta 3 0 0 3
Martin Řepka 0 2 0 2
Marek Trötzműller 0 0 0 0

 

Kompletní výsledky 3.kola - Rousínov 8.5.2019

STT_05_08_2019_Rousinov_U12_devcata.pdf

STT_05_08_2019_Rousinov_U12_chlapci.pdf

STT_05_08_2019_Rousinov_U14_devcata.pdf

STT_05_08_2019_Rousinov_U14_chlapci.pdf

 

Kompletní výsledky 2.kola - Sprint 30.3.2019  

STT_30_03_2019_Sprint_U14_devcata.pdf

STT_30_03_2019_Sprint_U12_devcata.pdf

STT_30_03_2019_Sprint_U14_chlapci.pdf

STT_30_03_2019_Sprint_U12_chlapci.pdf

 

Kompletní výsledky 1.kola - Podolí 20.1.2019

STT_20_01_2019_Podolí_U14_děvčata.pdf

STT_20_01_2019_Podolí_U12_děvčata.pdf

STT_20_01_2019_Podolí_U14_chlapci.pdf

STT_20_01_2019_Podolí_U12_chlapci.pdf


Kompletní výsledky I. ročníku v roce 2018 naleznete v přiložených tabulkách

Trophy_2018_Dívky.pdf
Trophy_2018_Chlapci.pdf

Zpět na hlavní stránku Storge Trophy Tour.